Lietuvos šešiolikmečių teniso rinktinės sėkmingai pradėjo neoficialaus komandinio Europos čempionato atranką - Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) “Winter Cups by Head“ turnyro kvalifikacines varžybas teigiama pranešime spaudai.

Šiaulių teniso mokyklos trenerio Šarūno Kulnio vadovaujama vaikinų rinktinė, žaidžianti Prancūzijos mieste Šolė, pirmame varžybų rate 2:1 įveikė Šveicarijos komandą. Pirmame dienos susitikime Balžekas Tennis School auklėtinis Almantas Oželis 6:2 7:5 įveikė Gabrielį Moghini. Vėliau Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Mantas Bugailiškis 6:2 6:0 sutriuškino Killianą Davanzo. Nieko nelėmusiame dvejetų susitikime šiauliečių M. Bugailiškio ir Luko Žviko duetas 1:6 0:6 nusileido šveicarams Nico Borteriui ir K. Davanzo.

Šiandien dėl patekimo į Europos čempionato finalą lietuviai susitiks su Rusijos rinktine, vakar 3:0 nugalėjusia graikus.

Bresto mieste Prancūzijoje vyksiančio merginų turnyro debiute Lietuvos tenisininkės, treniruojamos Arūno Balžeko, 2:1 nugalėjo Belgijos komandą.

Balžekas Tennis School besitreniruojanti Akvilė Paražinskaitė 6:4 6:3 įveikė Lorę Vits, o Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė 6:4 5:7 8:6 įveikė Morgane Michiels. Dvejetų susitikime belgės M.Michiels ir Lieselot Rommelaere 6:1 6:3 nugalėjo A. Paražinskaitę ir Gretą Kerėžaitę.

Šiandien Lietuvos komandos varžovėmis bus turnyro šeimininkės, Prancūzijos tenisininkės.