Ketvirtfinalyje sensacingai kritusi Lietuvos jaunių (U-19) rinktinė vos neprisižaidė ir kovoje dėl 5–8 vietų. Lietuviai šeštadienį Kaire užtikrintai pirmavo, bet atsipalaidavo ir argentiniečius nugalėjo 85:77 (25:21, 28:12, 11:19, 21:25).

Pietų amerikiečiai pirmajame kėlinyje buvo priekyje 10:4 (3 minutė), 12:6 (4 min.). Lietuviai 7-ąją minutę rezultatą išlygino (14:14), jį persvėrė (18:17) ir po pirmojo kėlinio pirmavo 25:21.

Lietuvos rinktinė 11-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą (31:21), o 15-ąją pirmavo 20 taškų (45:25). Skirtumas nepakito ir po antrojo kėlinio (53:33).

Lietuviai per pusę trečiojo ketvirčio pelnė du taškus. Argentiniečiai sumažino deficitą iki vienženklio (46:55).

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos itin dažnai ir ne visada sėkmingai ėmėsi Lietuvos rinktinės lyderiai – Arnoldas Kulboka bei Tadas Sedekerskis. Tuo pasinaudojo argentiniečiai – 34-ąją minutę skirtumas ištirpo iki dviejų taškų (63:65).

Lietuviai rungtynių pabaigą sužaidė geriau ir laimėjo.

Mūsiškiai sekmadienį dėl penktosios vietos žais su Prancūzijos ir Vokietijos rinktinių poros nugalėtoja.

Lietuvos komanda dvitaškius metė 58 procentų taiklumu (19/33), o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:37. Abi ekipos atliko po 26 rezultatyvius perdavimus.

Lietuva U-19: Gytis Masiulis 16 (5/6 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Eimantas Stankevičius 16 (6 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 15 (5/7 dvitaškių, 9 atk. kam., 7 rezultatyvūs perdavimai).

Argentina U-19: Facundo Corvalanas 20 (5/8 dvit., 9 rez. perd., 5 atk. kam.), Leonardo Lema 19 (6 atk. kam.), Santiago Bruera 10 (7 atk. kam.).