Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
patys rašytojai nedaro e knygų, kad nenulaužtų ir nenukopintų, o kai atpdfina jau būna vėlu po ko niekas nebeklausia kai kas su jom išdykauja. Šiaip jau eskaityklės nenaujiena dėl ko jau darosi aišku, kad popiriaus šlamenimas ir noro tuštintis jausmas glostinėjant makulatūra nėra popierinės knygos pardavimo varomieji varikliai. Vinilines plokšteles vėl pardavinėja, bet mp3 jau net open soursino ir jau skaitosi senas kodekas, o jo garso kokybė gali būti, net geresnė su tokiu pat duomenų srautu kokį siūlo cd na apie vinila su kasetėm neplerpsim. Su knygomis ir atlygiu autoriams yra viena išeitis t.y. bibliotekos. Jei bibliotekos pradės pirkti e knygas automatiškai autoriai gaus atlygius už savo kūrinius, o žmonės visada žinos jog tas kūrinys yra nepakeistas ir kur jo ieškoti negana to bibliotekos pradės pirkti labai specifines knygas kurių nerasi eilinėje kaimo bibliotekoje. Bibliotekos tuo tarpu sutaupys ant patalpų išlaikymo ir popieriaus logistikos, del ko galės užsimti naujomis veiklomis ir plėsti senas. Na viena iš naujų veiklų biblioteka - kavinė kur ausį glostinės švelni muzikytė, o nosį kavos kvapas tik reikia sugalvoti procedūra kaip atsipumpuoti knyga ir ja perpumpuoti atgal. Kas labai gerai sd kortelės kartais genda, jas pameta dėl ko vėl prireikia naujų to autoriaus knygų, o jei tos knygos parašytos daugybe kalbų....... Taigi yra išeitis uždirbti kažkiek arba nieko, nes dabar susidaro vaizdas jog nepirataujanis literatūros asmuo turi aplinkos pažintinių problemų. Šitas problemas aptvarkyti galima tik reikia noro, o pirma ir svarbiausia neišleisti toletpopierinės knygos jei nėra eknygos ir jų kaina parduodant turi būti vienoda su popierinėmis knygomis. Aišku už kokias kainas parduoda knygynas po nusipirkimo čia jau jo reikalas. Bibliotekos gali pradėti pirkti audio ir video turinį dėl ko pradėtų uždirbti ne vien knygos.
@gi gi,
open soursinio mp3 kokybe gali buti geresne uz CD??? Visai stogas pavaziavo? Kodavimo esme - spausti, bloginant garso kokybe. Kai CD - nesuspausto garso kokybe. Aisku, galima skaitmenizuoti garsa ne 16 bitu 44,1 kHz formate, o 24 bitu 96 kHz formate ir geriau, gaunant milzinisko didzio failus, o paskui spausti, koduojant mp3, bet kas pasake, kad kokybe bus geresne uz CD??? Ar zinai, kad maksimalus mp3 srautas - 320 kbit/s, kai CD - 1411 kbit/s? Net jei pakeisti mp3 formata ir leisti 1411 kb/s, tai vistiek tai bus kraipytas garsas.

Taip, vinilines ploksteles vel pradejo gaminti, tik kiek soktelejo ju kaina!!! TSRS laikais ne auksciausios kokybes ploksteles kainavo 2,15 rublio. O net vinilo kokybe negali kompensuoti muzikos studiju akustikos rysku pablogejima...

Ir zinok: popierines knygos jokia virtuali knyga NEPAKEIS! Kita vertus, rasyti tualetinio popieriaus lygio knygas nera reikalo. Verciau gaminti tualetini popieriu.
Kazi kaip nuostoli apskaiciavo? Kiek tu kur internete skaito realiai pirktu knyga uz pinigus. Gal 1 is 10 o gal 1 is 100? 2 milijardu euru zala kasmet padaroma is kur tokie skaiciai. Tai reikstu kad LT GDP kokia 5% padidetu jei visi knygas pirktu.
Būtų normalios knygų kainos , nebūtų ir nelegalaus jų platinimo . Dėl nežmoniškų jų kainų net vaikiškoms knygelėms , vaikučiai baigia užmiršti , kas tai yra knyga ! Laikas susimąstyti leidėjams , o ir mūsų valdžiai !
@cha cha,
cia viskas, kaip du kart du. "Okupacijos" laikais buvot zaliai pasipiktine, kad valstybes per daug, saket, kad tas "kolchozas" nereikalingas, uztenka jai nuo zmoniu lupti paskutini kaili, verciau tegul pasitraukia, leidzia daugiau uzdirbti, privaciai. Tai, "besilaisvinant", pasieket, ko norejot. Gavot realias, o ne valstybes stipriai subsidijuotas knygu kainas. O valstybe... valstybe vistiek per mokescius lupa kaili. O ka nors remti, subsidijuoti ji nebegali, nes "issilaisvinot" nuo Gamybos, rinku, barbariskai besidziaugiant, tape "postindustrine visuomene". Sriebkit, "issilaisvine"!
O kas kaltas kad taip gaunasi.Zmones ir knygu pasiilge
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų