Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo jau antrąją pergalę Europos taurėje. Zagrebe panevėžiečiai 80:76 palaužė „Cedevita“ klubą.

„Lietkabelis“ pirmavo visas rungtynes. Jau nuo rungtynių pradžios geriau startavusi Lietuvos ekipa po pirmojo kėlinio pirmavo 25:17. Antrasis kėlinys vyko apylygiai. Nors varžovai ir buvo priartėję (26:29), K. Maksvyčio auklėtiniai vėl nutolo ir prieš didžiąją pertrauką turėjo dviženklę persvarą 37:48.

Antroje rungtynių pusėje „Lietkabelis“ laikėsi, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje „Cedevita“ spurtavo 8:0 ir priartėjo, o kėlinys baigėsi panevėžiečiams minimaliai pirmaujant 57:58.

Lemiamame ketvirtyje žaidymas vyko taškas į tašką. Likus žaisti 4-ias minutes Žygimantas Skučas užsidirbo 5-ąją pražangą, tačiau komanda nepalūžo ir sėkmingiau nei varžovai sužaidė rungtynių pabaigą, geriau gynėsi ir nugalėjo.

„Cedevita“: Miro Bilanas 16, Toni Katičius 12, Karlo Žganecas 10.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 22 (25 naud. bal.), Mindaugas Lukauskis ir Kšištofas Lavrinovičius (10 atk. kam., 25 naud. bal.) po 15, Benas Madgenas 11.