Antradienį FIBA Čempionų lygos septintojo turo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (3/4) namuose 78:72 (15:14, 14:21, 26:20, 23:17) palaužė Holono „Hapoel“ (3/4) ekipą ir šiame turnyre iškovojo trečią pergalę Iš eilės.

Po šios pergalės „Lietkabelis“ bent jau laikinai pakilo į 4-ąją vietą, tuo tarpu „Hapoel“ žengia penktoje pozicijoje.

Įpusėjus pirmam kėliniui „Hapoel“ po Amito Simhono metimo įgijo septynių taškų pranašumą (12:5), tačiau per likusias puspenktos kėlinio minutės „Lietkabelis“ praleido vos 2 taškus ir patys įmetę 10, išsiveržė į priekį 15:14.

Antrasis kėlinys klostėsi apylygiai, tačiau antroje jo pusėje „Hapoel“ sugebėjo šiek tiek nutolti (35:27) ir po 20 žaidimo minučių svečiai turėjo 6 taškų pranašumą – 35:29.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18, Tomas Dimša 16, Margiris Normantas 11, Paulius Valinskas 9.

„Hapoel“: Marcusas Fosteris 22, Richardas Howellas 15, Troy'us Caupainas 12.