LiAngelo Ballas sužaidė geriausias „Betsafe-LKL“ rungtynes, tačiau jo pastangų neužteko. Prienų-Birštono „Vytautas“ (5/22) po atkaklios kovos krito prieš Kėdainių „Nevėžį“ (7/20).

Itin svarbioje autsaiderių kovoje L. Ballas sukūrė tikrą šou pirmajame ketvirtyje, bet pergalę 90:77 (22:25; 23:22; 20:13; 26:16) šventė „Nevėžis“.

Ketvirtajame kėlinyje Gintauto Matulio vedami kėdainiškiai sužaidė atkarpą 11:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (77:63). Nors L. Ballas dar smeigė du tritaškius, „Vytautui“ intrigos atkurti nebepavyko.

L. Ballo vedama „Vytauto“ ekipa po pirmųjų 10 minučių pirmavo 25:22. Amerikietis pačioje rungtynių pradžioje smeigė keturis tritaškius ir greitai savo sąskaitoje turėjo 14 taškų. L. Ballas apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje, po kurio turėjo 20 taškų ir buvo surinkęs 23 naudingumo balus.

Iš viso L. Ballas šiose rungtynėse surinko 28 taškus (6/8 trit.), Tomas Dimša pridėjo 13.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Justas Tamulis pelnęs 17 taškų bei po 15 sumetę G. Matulis ir Aleksandras Zacharovas.

Ši pergalė buvo itin svarbi „Nevėžio“ ekipai. Palaužę „Vytautą“ jų pačių tvirtovėje, kėdainiškiai turi dviem pergalėmis daugiau negu paskutinėje vietoje likusi Prienų-Biršono ekipa.

Virginijus Šeškus šiose rungtynėse turėjo problemų su rotacija. Pirmoje rungtynių pusėje L. Ballas ilsėjosi pusę minutės, R. Broadusas – tris.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje dar daugiau problemų sukėlė ir Kevino Bristolio ketvirtoji asmeninė pražanga. Tokią pat kėlinio pabaigoje gavo ir tas pats R. Broadusas.

Būtent trečiajame ketvirtyje į kovą pirmą kartą buvo mestas LaMelo Ballas. Vis dėlto jo pasirodymas daug naudos neatnešė, kadangi tuo metu „Nevėžis“ spurtavo 8:1. LaMelo per beveik tris minutes kartą suklydo, prametė du metimus ir pataikęs dvi baudas paliko aikštę su dviem taškais.