Trečią pralaimėjimą penkioliktose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą trylikos komandų turnyre užimantis Tomo Pačėso treniruojamas čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas.

Trečiadienį svečiuose Sopoto krepšininkai 85:92 (24:17, 20:29, 23:25, 18:21) turėjo pripažinti Rimo Kurtinaičio vadovaujamos Vroclavo "ASCO Šląsk" (4 vieta - 10 pergalių ir 6 pralaimėjimai) komandos su dviem lietuviais pranašumą.

23 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė, atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, rezultatyvų perdavimą atliko, 4 kartus suklydo bei kartą prasižengė Donatas Slanina. Jis per 28 minutes pataikė 4 tritaškius iš 10, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

15 minučių žaidusio Tomo Masiulio sąskaitoje - 4 (dvitaškiai 1/1, baudos 2/2) taškai, 2 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 3 pražangos.

Simonas Serapinas (žaidė 2 min.) prametė tritaškį bei dukart prasižengė.

Kuklus buvo lietuvių indėlis į Vroclavo komandos pergalę. Andrius Giedraitis (8 min.) pelnė 3, o Aivaras Kiaušas (9 min.) - 2 taškus. Pastarasis krepšininkas atkovojo 3 kamuolius.

Į dvyliktąją poziciją pakilo Manto Česnauskio Slupsko "Energa Czarni" (5/11) klubas trečiadienį namuose 73:65 (24:19, 23:12, 11:18, 15:16) nugalėjęs čempionato lyderius Vloclaveko "Anwil" (13/3) krepšininkus su Tomu Gaidamavičiumi.

M. Česnauskis prie pergalė prisidėjo 21 tašku, 5 gynyboje atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais bei perimtu kamuoliu. Per 33 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 6 dvitaškius iš 7 bei 3 baudų metimus iš 4.

T. Gaidamavičius svečių gretose debiutavo 2 (tritaškiai 0/1, baudos 2/2) taškais, dviem rezultatyviais perdavimais bei perimtu kamuoliu (14 min.).

Kitų trečiadienio Lenkijos krepšinio lygos XVII turo mačų rezultatai:

Varšuvos "SPEC Polonia"    -   Ostruvo "Atlas Stal"        89:82
(20:26, 24:27, 28:15, 17:14)                              Gintaras Kadžiulis ;          9 tšk.
Valbžycho "Gornik"         -   Kolobžego "Kotwica"         66:86
(9:24, 16:25, 20:26, 21:11)
Svecio "Polpak S.A."       -   Košalino AZS                76:75
(16:19, 23:14, 21:16, 16:26)
Kvidzyno "Bank BPS Basket" -   Starogardo "Polpharma"      65:66
(13:15, 20:23, 18:14, 14:14)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Vloclaveko "Anwil"         16 13  3  1246:1150  29
2. Sopoto "Prokom Trefl"      15 12  3  1229:1088  27
3. Zgoželeco "PGE Turow"      15 11  4  1169:1041  26
4. Vroclavo "ASCO Šląsk"      16 10  6  1242:1203  26
5. Svecio "Polpak S.A."       16  9  7  1186:1215  25
6. Ostruvo "Atlas Stal"       16  8  8  1291:1296  24
7. Kolobžego "Kotwica"        16  7  9  1249:1279  23
8. Valbžycho "Gornik"         16  6 10  1157:1242  22