Antrąją nesėkmę iš eilės Europos krepšinio čempionate patyrė turnyro šeimininkė Lenkijos rinktinė, kuri pirmosiose antrojo etapo F grupės rungtynėse Lodzės mieste 72:77 (22:23, 14:20, 17:19, 19:15) nusileido Serbijos krepšininkams.

Audringai savų žiūrovų palaikomi lenkai antausį gavo jau pačioje mačo pradžioje, kai sužaidus dvi minutes serbai jau pirmavo 7:0. Nors Michalo Ignerskio tikslių metimų dėka lenkai likus žaisti keturias minutes net įgijo minimalų pranašumą (14:13), serbai ketvirčio pabaigoje rungtyniavo šiek tiek tiksliau ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje - 23:22.

Antrąjį ketvirtį serbai pradėjo dar vienu spurtu 11:4 ir po Urošo Tripkovičiaus tolimo metimo bei Nikolos Veličkovičiaus dvitaškio įgijo aštuonių taškų persvarą (34:26). Nors lenkams ir vėl buvo pavykę priartėti (30:34), greitai rungtyniavę Serbijos krepšininkai dar kartą atitolo bei įgijo rekordinę persvarą (43:34), kurią pačioje kėlinio pabaigoje dvitaškiu šiek tiek pavyko sumažinti Lenkijos rinktinės lyderiui Marcinui Gortatui.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje ir toliau dominavo Serbijos krepšininkai, kurie įpusėjus kėliniui jau turėjo šešiolikos taškų pranašumą - 56:40. Visgi Lenkijos rinktinės treneriui Muli Katzurinui ant suolelio pasodinus chaotiškai rungtyniavusį pagrindinį įžaidėją Davidą Loganą aikštės šeimininkai spurtavo 9:0 ir gerokai sumažino deficitą - 49:56. Serbijos rinktinės žaidimą atgaivino du U.Tripkovičiaus tolimi metimai, kurie padėjo serbams po trijų ketvirčių ir toliau pirmauti - 62:53.

Lemiamame ketvirtyje lenkai dar kartą spurtavo 9:2, o serbų pranašumas sumažėjo iki dviejų taškų - 64:62. Visgi Milenko Tepičius tiksliai realizavo abu baudų metimus, Nenadas Krstičius ataką baigė dėjimu iš viršaus ir likus žaisti keturias minutes Serbijos rinktinė vėl atitrūko - 68:62. Per likusį laiką lenkams pasivyti varžovų nepavyko ir Serbija iškovojo pergalę rezultatu 77:72.

Serbija: N.Krstičius 18 (dvitaškiai 9/18, 8 atk. kam.), M.Teodosičius 13 (baudos 8/10), U.Tripkovičius 12 (tritaškiai 4/8), M.Tepičius 11, N.Veličkovičius 10 (7 atk. kam.).

Lenkija: M.Gortatas (9 atk. kam.) ir L.Koszarekas - po 16, M.Ignerskis 13, D.Loganas 10 (dvitaškiai 3/9, 6 rez. perd.).