Antradienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 28-asis turas. Vos kelios valandos iki rungtynių vyriausiąjį trenerį pakeitęs „Leicester City“ klubas iškovojo pirmąją pergalę po 7 iš eilės nesėkmingų bandymų, o Liverpulio „Everton“ futbolininkai triuškino Velso sostinės „Cardiff“ ekipą.

Namuose žaidę ir nuo trečiadienio ryto Brendono Rodgerso schemas mokytis pradėsiantys „Leicester City“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Brigthon“ vienuolikę.

10-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Demarai'us Gray'us, pirmas kėlinys baigėsi minimalia būsimų nugalėtojų persvara.

Antrajame kėlinyje, 63-ią minutę pasižymėjo Jamie Vardy, tačiau vos po trijų minučių svečių saugas Davy Propperis atsilikimą sumažino.

Vis tik, per likusį rungtynių pusvalandį Braitono futbolininkams didesnės intrigos atkurti nebepavyko ir 2:1 triumavo „lapės“.

„Everton“ Kardife mušė tris įvarčius be atsako ir laimėjo 3:0 (1:0).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Gylfi Sigurdssonas, kartą pasižymėjo Dominicas Calvertas-Lewinas.

Lesterio klubas kyla į 11 vietą, „Everton“ po pergalės išsaugojo 9 vietą lentelėje.