Po dienos pertraukos atnaujintame pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono turnyre Lietuvos ledo ritulio rinktinė 0:8 (0:2, 0:6, 0:0) beviltiškai pralaimėjo Didžiosios Britanijos rinktinei. Varžovų gretose pasižymėjo Jonathanas Phillipsas (08:34, mažuma), Ashley Taitas (17:29)., Venusas Rosas (20:13), Robertas Lachowiczius (24:52), Benas Oconoras (30:42, dauguma), Jonathanas Boxilas (31:05), Ruselas Cowley (36:15), Colinas Shieldsas (39:00, dauguma). Lietuviai atidavė aikštės vidurį ir kantriai laikėsi žaidimo plano, leisdami varžovams kurti atakas ir patys laukdami oponentų klaidos. Jos sulaukė, kai prasižengė Jonathanas Weaveris, tačiau praleido įvartį patys, kai už vartų neapdairiai sužaidė vartininkas Artūras Pavliukovas. Antrasis įvartis krito kuriozinėje situacijoje, kai komanda pametė aukštai pakilusį ritulį iš akiračio ir pastebėjo jį per vėlai, kai A.Taitas mušė į vartus. Pirmajame kėlinyje turėtą milžinišką persvarą britai įrodė metimais į vartus: 12-2. Prieš rungtynes treneriai rodė epizodus, kaip Estija praleido net su įvarčius rungtynėse su britais ir pabrėžė greito įvarčio svarbą britams. Tačiau ir lietuviams atsitiko tas taps antrojo kėlinio pradžioje. Lietuvos rinktinė po greito įvarčio ėmė byrėti, o kėlinio viduryje grubaus žaidimo lenktynės laimėjo britai, kurie lietuvių pražangas vertė įvarčiais. Po penktojo įvarčio vartuose debiutavo Donatas Žukovas, tačiau Didžioji Britanija ir toliau pasimėgaudama triuškino lietuvius ir taip keršijo už itin skaudų pralaimėjimą pernai, kai Lietuvos rinktinė atėmė bilietą į aukštesnį divizioną. Antrajame kėlinyje pagal metimus Lietuvos rinktinė atrodė tragiškai: 3-27. Nieko nelėmusiame trečiajame kėlinyje lietuviai bandė reabilituotis, tačiau nerado kelių prie varžovų vartų ir liko be įvarčio. Pagal metimus Didžioji Britanija laimėjo 44-10. Geriausiu Lietuvos komandoje pripažintas Artūras Katulis po rungtynių atsiprašė sirgalių už tokį rinktinės žaidimą. „Aš nežinau kas atsitiko komandai. Kai toks rezultatas, žaidėjai pradeda smegenų ieškoti ne ten kur reikia ir prasideda grubus žaidimas. Atsiprašau sirgalių už tokį žaidimą ir tikimės atsigauti rungtynėse su Ukraina ir Kroatija“,- po dvikovos sakė A.Katulis.