Vokietijoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato antrojo etapo varžybų F grupės rungtynėse pirmadienį Latvijos rinktinė 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) pralaimėjo Čekijos komandai.

Vieną pergalę iš penkių galimų turintys latviai F grupėje užėmė paskutinę, šeštąją, vietą ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Kitose grupės rungtynėse Norvegijos rinktinė 3:2 (3:1, 0:0, 0:1) įveikė Šveicarijos ledo ritulininkus.

E grupėje Vankuverio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoja Suomija 5:2 (0:0, 3:0, 2:2) nugalėjo Slovakiją, o Baltarusija 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) įveikė Daniją.

Nepaisant pergalės, baltarusiai nebeturi galimybių iškopti į kitą etapą.

Vietas ketvirtfinalyje jau užsitikrino Rusijos, Suomijos, Danijos (E grupė), Švedijos, Šveicarijos ir Kanados (F grupė) rinktinės. Dar dvi atkrintamųjų varžybų dalyvės paaiškės po paskutinių antrojo etapo rungtynių antradienį.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių komandas.

Pirmadienio rungtynių rezultatai.

E grupė

Suomija - Slovakija 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Baltarusija - Danija 2:1 (0:1, 1:0, 1:0).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, Pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Rusija 4 4 0 0 0 15-5 12

2. Suomija 4 3 0 0 1 9-6 9

3. Danija 5 2 0 0 3 13-12 6

4. Baltarusija 5 1 1 0 3 7-11 5

5. Vokietija 4 1 0 1 2 6-7 4

6. Slovakija 4 1 0 0 3 7-16 3.