Europos vyrų krepšinio čempionato B grupės rungtynėse Latvijos rinktinė, kurią treniruoja Kęstutis Kemzūra, 51:60 nusileido Prancūzijos krepšininkams.

Pirmoje susitikimo dalyje vyko kova taškas į tašką. Po pirmojo kėlinuko 13:8 priekyje buvo prancūzai, o įpusėjus mačui priekyje jau buvo latviai – 21:16.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 5 minutes Latvijos komandos pranašumas siekė 10 taškų – 33:23, tačiau prancūzai surengė spurtą 15:2 ir išsiveržė į priekį – 38:35. Pranašumas Prancūzijos krepšininkų pusėje buvo ir po trisdešimties žaidimo minučių – 41:37.

Paskutiniajame kėlinuke prancūzai visą laiką užtikrintai pirmavo 5-8 taškų skirtumu. Finalinė rungtynių sirena paskelbė antrąją Prancūzijos rinktinės pergalę rezultatu – 60:51.

Nugalėtojams Tony Parkeris pelnė 23 taškus (6/13 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 8/10 baudos metimai), Ali Traore – 12, Nando De Colo įmetė 9 taškus.

Pralaimėjusiems Kasparas Kambala surinko 18 taškų, Kristapas Janicčnokas – 12, Janis Blumas – 7, Andris Biedrinis pridėjo 6 taškus (20 atk. kam.).