0

Kobe Bryantas tiksliai realizavo visus aštuoniolika baudos metimų, o lemiamu metu nedrebėjusi Los Andželo „Lakers“ ekipos lyderio ranka atvedė komandą į pirmąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse.

„Lakers“ klubas namuose 99:96 (23:15, 27:32, 19:23, 30:26) palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:2.

Likus žaisti tris minutes svečiai dar turėjo penkių taškų pranašumą (92:87), tačiau per likusį laiką Los Andželo ekipos žaidėjai pataikė visus dešimt baudų metimų ir iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę.

Kevinas Durantas paskutinės atakos metu dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams 36 taškus surinko K.Bryantas (baudos 18/18, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), 15 - Andrew Bynumas (11 atk. kam.), po 12 - Pau Gasolis (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Ramonas Sessionsas ir Steve'as Blake'as (8 atk. kam.), 10 - Metta World Peace.

„Thunder“ klube pasižymėjo tradicinis lyderių trejetas. K.Durantas pelnė 31 (dvitaškiai 11/19, baudos 6/6), o Russellas Westbrookas (9 atk. kam.) ir Jamesas Hardenas (baudos 11/12) pridėjo po 21 tašką.

Ketvirtosios serijos rungtynės šeštadienį vėl vyks Los Andžele.