0
TV3

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos pirmosios keturios VI-ojo turo rungtynės.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo turnyro lyderė „Barcelona“. Katalonijos milžinė patyrė „šaltą dušą“, kai „Sevilla“ žaidėjai Piotras Trochowskis ir Alvaro Negredo atitinkamai 25 ir 48 minutėmis įmušė įvarčius ir savo ekipą išvedė į priekį 2:0.

Svečių viltys atgijo 53 minutę „įvarčių sąskaitą“ atidarius Cescui Fabregasui.

72 minutę raudoną kortelę gavo „Sevilla“ saugas Gary Alexis Medelis ir „Barcelona“ šansai bent jau išlyginti rezultatą gerokai padidėjo.

Katalonai kiekybinę persvarą išnaudojo su kaupu: besibaigiant mačui, kai jau atrodė, kad „Sevilla“ kaip nors „ištrauks“ pergalę, 89 minutę C.Fabregasas išlygino rezultatą, o dar po kelių minučių puolėjas Davidas Villa svečiams išplėšė pergalę - 2:3.

Apmaudi „Sevilla“ nesėkmė ir „Barcelona“ dominavimas „La Liga“ čempionate - 6 rungtynės, 6 pergalės bei vienvaldystė turint 18 taškų.

Sevilla 2 - 3 Barcelona

• 25' [1 - 0] P. Trochowski

• 48' [2 - 0] A. Negredo

• 53' [2 - 1] C. Fabregas

• 72' G. Medel raudona kortelė

• 89' [2 - 2] C. Fabregas

• 90' [2 - 3] D. Villa

Kiti rezultatai:

Valencia 2 - 0 Zaragoza

12' [1 - 0] S. Feghouli

59' [2 - 0] J. Viera

61' S. Feghouli raudona kortelė („Valencia“)

Malaga 4 - 0 Real Betis

• 10' C. Espinosa raudona kortelė („Real Betis“)

• 13' [1 - 0] Joaquin

• 28' [2 - 0] J. Saviola

• 72' [3 - 0] A. Amaya (į savus vartus)

• 74' [4 - 0] Isco

Real Sociedad 2 - 0 Athletic Bilbao