L. Kleiza prie Denverio „Nuggets“ pergalės prisidėjo 11 taškų

Praėjusią naktį Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ klubas namuose 90:84 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ ekipą ir iškovojo šeštąją sezono pergalę.

Minesotos komandai tai buvo jau aštuntasis pralaimėjimas.

L.Kleiza, į aikštę išbėgęs nuo atsarginių žaidėjų suolelio, per 25 minutes (25:17) pelnė 11 taškų, atkovojo 7 kamuolius, tačiau dukart prasižengė ir sykį suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Chauncey Billupsas, įmetęs 26 taškus. Carmelo Anthony ir Renaldo Balkmanas pridėjo po 14 taškų.

„Timberwolves“ ekipai Alas Jeffersonas pelnė 20 taškų.

„Nuggets“ krepšininkai Vakarų konferencijoje užima šeštąją vietą (6 perg., 4 pral.), o Minesotos klubas klasifikuojasi tik 13-as (1 perg., 8 pral.).

Visų sekmadienio rungtynių rezultatai:

Toronto „Raptors“ - Majamio „Heat“ 107:96 (29:27, 21:27, 30:24, 27:18)

Šarlotės „Bobcats“ - Orlando „Magic“ 85:90 (21:19, 22:19, 18:27, 24:25)

Niujorko „Knicks“ - Dalaso „Mavericks“ 114:124, po pratęsimo (35:26, 29:31, 27:32, 21:23; 2:12)

Denverio „Nuggets“ - Minesotos „Timberwolves“ 90:84 (27:17, 17:23, 21:27, 25:17)

Fynikso „Suns“ - Detroito „Pistons“ 104:86 (31:23, 30:23, 20:21, 23:19)

Sakramento „Kings“ - San Antonijaus „Spurs“ 88:90 (23:15, 19:28, 30:25, 16:22).