Pirmadienį Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyko „Globe Soccer Awards“ ceremonija, kurioje kiek netikėtai geriausiu metų futbolininku tapo prancūzas Kylianas Mbappe.

23-ejų K. Mbappe šiemet su PSG net nelaimėjo „Ligue 1“ pirmenybių ir tenkinosi Prancūzijos taure. Su šalies rinktine K. Mbappe laimėjo UEFA Tautų lygą, bet „Euro 2020“ čempionate patyrė fiasko ir krito jau aštuntfinalyje. Palyginimui, „Ballon d‘Or“ rinkimuose prancūzas buvo 9-as.

K. Mbappe „Globe Soccer“ metų žaidėju tapo pirmą kartą. Net 6 tokius trofėjus turi Cristiano Ronaldo. Po sykį nugalėjo Radamelis Falcao, Franckas Ribery, Lionelis Messi ir Robertas Lewandowskis. Būtent lenkas tapo nugalėtoju praėjusiais metais.