Po pralaimėjimo Kaune Maskvos srities „Chimki“ (13/15) komanda reabilitavosi Eurolygoje ir grįžusi namo 82:68 (26:18, 15:22, 23:14, 18:14) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (13/15) klubą.

Pirmą tarpusavio mačą „Fenerbahče“ buvo laimėjusi 13 taškų skirtumu (89:76), tad dabar „Chimki“ perėmė tarpusavio pranašumą.

Pirmoje rungtynių dalyje „Fenerbahče“ nors ir atsiliko nuo varžovų, tačiau skirtumas buvo lengvai panaikinamas – 40:41.

Persverti rezultatą Stambulo komanda pajėgė tik epizodiškai, o po didžiosios pertraukos vietoje to, kad perlaužtų rungtynes savo naudai, dar labiau iniciatyvą perleido „Chimki“ ekipa.

Maskvos srities komanda vėl atitolo 55:48, o į varžovų bandymus vis atsakydavo Devinas Bookeris, Jonas Jerebko ar Aleksejus Švedas, tad skirtumas tapo dviženklis – 64:54. Penkiais taškais iš eilės šeimininkai pradėjo ir ketvirtą kėlinį (69:54), o skirtumui pasiekus 17 taškų ribą (74:57), „Fenerbahče“ vis tik grįžo į kovą.

Pataikė Derrickas Williamsas, vėliau – Bobby Dixonas (62:74), o laiko buvo likęs 6 minutės. Vis tik A.Švedo lyderystė vėl atstatė didesnę „Chimki“ persvarą, kai varžovai klydo ir metė pro šalį. Likus 3 su puse minutės Željko Obradovičius paprašė pertraukėlės, tačiau „Fenerbahče“ nei panaikino skirtumą, nei išsaugojo tarpusavio pranašumą.

Prie pergalės 23 taškus pridėjo A.Švedas (5/12 trit.), po 15 – Jonas Jerebko (9 atk. kam.) ir D.Bookeris, 10 – Thomasas Robinsonas, po 6 – Janis Timma ir Stefanas Jovičius (7 rez. perd.).

„Fenerbahče“ 13 taškų surinko B.Dixonas, po 11 – Nando De Colo ir D.Williamsas, 10 – Joffrey Lauvergne’as, 7 – Janas Vesely.