Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje Čikagos „Bulls“ klubas ketvirtadienį svečiuose 18,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 113:106 (27:27, 22:26, 25:18, 21:24, 6:6, 12:7) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Pirmąsias dvejas rungtynes savo arenoje Čikagos komanda laimėjo 103:91 bei 91:82.

Ketvirtadienio mače svariausiai prie pergalės prisidėjo Derrickas Rose'as – 34 taškai, 5 po krepšiais atkovoti bei 3 perimti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

24 taškus nugalėtojams pelnė Jimmy'is Butleris, 17 – Pau Gasolis (14 sugriebtų kamuolių), 16 – Tony'is Snellas, 12 – Mike'as Dunleavy'is.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Giannis Antetokounmpo (25 tšk. ir 12 atk. kam.), Michaelas Carteris-Williamsas (19 tšk.), Khrisas Middletonas (18 tšk.), Johnas Hensonas (15 tšk. bei 14 atk. kam.), Jaredas Dudley'is (11 tšk.) ir O.J. Mayo (8 taškai).

Ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Milvokyje ekipos žais šeštadienį.

Per visą NBA lygos istoriją nė vienam klubui nepavyko laimėti atkrintamųjų varžybų (iki keturių pergalių) serijos, patyrus tris pralaimėjimus iš eilės.

Likusių ketvirtadienio NBA lygos atkrintamųjų rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Bostono „Celtics“ – Klivlando „Cavaliers“ 95:103 (serija 0-3)

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)

Naujojo Orleano „Pelicans“ – „Golden State Warriors“ 119:123 (po pratęsimo; serija 0-3)