Kazanėje (Rusija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m ilgio) baseine šeštadienį savo pasirodymą baigė 19-metė Kotryna Teterevkova.

Moterų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje K.Teterevkova finišavo per 30.24 sek. įvykdė pasaulio čempionato „A“ normatyvą ir 0.40 sek. pagerino karjeros rekordą. Tai buvo net 7-as rekordinis lietuvės plaukimas šiame čempionate.

Bendroje pusfinalio įskaitoje K.Teterevkova užėmė 11-ą vietą. Nuo finalinio aštuoneto ją skyrė 0.17 sek. Greičiausia buvo rusė Nika Godun (29.57), aplenkusi italę Benedettą Pilato (29.67) ir suomę Idą Hulkko (29.68).

Moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje ne vienas rekordas iki šiol priklauso Rūtai Meilutytei. 2013 m. ji pasiekė Europos čempionatų rekordą (29.10), o 2014 m. ji užfiksavo Europos rekordą (28.81).

K.Teterevkova čempionatą pradėjo nuo 100 m plaukimo krūtine, kur 3 kartus iš eilės gerino karjeros rekordą ir finale užėmė 5-ą vietą. Vėliau 200 m plaukimo krūtine rungtyje K.Teterevkova 3 kartus iš eilės pagerino Lietuvos rekordą ir finalą baigė 7-a.