Ketvirtadienio vakarą UEFA konferencijų lygoje buvo sužaistos pirmosios pusfinalio etapo rungtynės.

„Basel“ ekipa išvykoje iškovojo dramatišką pergalę. Šveicarai rezultatu 2:1 (0:1) įveikė „Fiorentina“ komandą iš Italijos.

25-ąją minutę „Fiorentina“ ekipa įsiveržė į priekį, bet jau 71-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai pasižymėjo Andy Dioufas.

Antrąją prie pagrindinio pridėto laiko minutę pergalingą įvartį pelnė Zeki Amdouni.

„Basel“ atsakomąsias pusfinalio rungtynes po savaitės žais savo stadione.

Primename,  kad grupių etape su „Basel“ klubu varžėsi Vilniaus „Žalgiris“. Šveicarai grupėje užėmė antrąją vietą.

Kitame pusfinalyje Londono „West Ham“ savo stadione 2:1 (0:1) įveikė „Alkmaar“. Ekipą į pergalę vedė Saidas Benrahma ir Michailas Antonio.