Šakių „Vyčio“ (11/7) komanda iškovojo sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Vėl be Dovydo Rediko žaidę Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 87:85 (28:24, 18:24, 18:20, 23:17) palaužė „Palangą“ (10/8).

Gerai mačą pradėjęs Marijus Užupis padėjo „Vyčiui“ po truputį veržtis į priekį – 9:4. Nors šeimininkai ir įgavo svaresnę persvarą, „Palanga“ grėsmingai priartėjo (24:26), o antrajame ketvirtyje ir persvėrė rezultatą – 36:35. Karolis Brusokas demonstravo sėkmingą žaidimą ir tempė „Vytį“ į priekį, bet svečiai bandė perimti iniciatyvą į savo rankas – 56:48.

Ketvirtajame kėlinyje vyko tikra drama: rezultatas ėmė minimaliai svyruoti tai „Vyčio“, tai „Palangos“ naudai, o likus mažiau nei 3 minutėms šakiškiai pirmavo 80:77. Mindaugas Reminas išlygino rezultatą (81:81), bet tada K.Brusokas pataikė baudą. Po D.Domarko baudų metimų „Vytis“ pirmavo 84:81, o likus 30 sekundžių šeimininkai buvo priekyje 86:81.

Prie baudų metimo linijos stojo Povilas Šakinis, išnaudojęs abu šansus (83:86), o Deivido Anužio bauda grėsmingai priartino „Palangą“ prie „Vyčio“ – 84:86. Palangiškiai neturėjo kitos išeities kaip prasižengti ir sulaukė vieno D.Domarko pramesto baudos metimo. Dar likus sekundei D.Anužis vėl turėjo progą pelnyti lengvų taškų, bet išnaudojo tik vieną šansą, o M.Užupio taikli ranka įtvirtino „Vyčio“ pergalę 87:85.

„Vytis“: D.Domarkas 19 (9 rez. perd.), K.Brusokas 18 (18 atk. kam.), M.Užupis 16, V.Sragauskis ir P.Beliavičius – po 10, T.Tamošiūnas 7.

„Palanga“: D.Anužis 18, P.Šakinis, M.Jucikas (8 atk. kam.) ir R.Simsas – po 17, K.White‘as 10.