Balsas.lt skaitytojas pranešė, kad šiąnakt NBA čempionato rungtynėse tarp vienų iš lygos lyderių Orlando „Magic“ ir Los Andželo „Lakers“ klubų virė daug aistrų.

Susitikime tarp praėjusių metų NBA finalininkų teisėjai skyrė net tris technines pražangas (Dwightui Howardui ir Mattui Barnesui iš „Magic“ bei Kobei Bryantui iš „Lakers“). Būtent pastarieji du žaidėjai kone viso mačo metu negailėjo vienas kitam karčių replikų ir provokacijų.

Štai trečioje kėlinio viduryje šeimininkams pirmaujant 59:55 M. Barnesas ruošėsi išmesti kamuolį iš užribio, bet vietoj to, nusprendė pagąsdinti šalia stovėjusį K. Bryantą ir staigiu mostu imitavo, kad mes kamuolį tiesiai jam į veidą.

Keista, tačiau K. Bryantas tokį veiksmą sutiko visiškai ramiai ir nė nemirktelėjo, nors kamuolys vienu metu buvo atsidūręs kone per centimetrą nuo jo veido. NBA žvaigždė nejaučia baimės? O gal tiesiog atbuko jo gynybiniai refleksai?

Beje, „Lakers“ pralaimėjo tą dvikovą 94:96 ir patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės. Paskutinę sekundę mestas K. Bryanto dvitaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.