Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau stringa Milvokio „Bucks“ (1/2) žaidimas. Vieni Rytų konferencijos favoritų išvykoje skaudžiai krito prieš Niujorko „Knicks“ (1/2) – 110:130 (27:30, 18:31, 30:35, 35:34). „

Bucks“ rungtynių kontrolę paleido dar antrajame kėlinyje, kai leido varžovams pabėgti dviženkliu skirtumu ir nesiėmė iškart skirtumo mažinti. Šis vėliau tik augo, o ketvirtajame kėlinyje pasiekė net 28 taškus (75:103).

Milvokio klubas baltą vėliavą iškėlė dar likus žaisti 7 minutes, kai Mike‘as Budenholzeris atliko iškart keturis keitimus, iki rungtynių pabaigos ant suolo pasodindamas savo lyderius.

Giannis Antetokounmpo savo ekipos neišgelbėjo net ir surengęs solidų pasirodymą – 32 minutės, 27 taškai (8/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 8/13 baudų metimų), 13 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 3 pražangos.

„Bucks“ šiame susitikime itin stokojo snaiperių pagalbos, pataikydama vos 18 procentų savo tritaškių (7/38). Varžovai tokių problemų neturėjo – 16/27 (59 procentų taiklumas).

Niujorko ekipa šį kartą vertėsi be traumas patyrusių naujokų Obi Toppino ir Immanuelio Quickley, tačiau Ignas Brazdeikis į rotaciją įtrauktas nebuvo.

Puolėjas aikštėje praleido minutę, spėdamas pelnyti 2 taškus (0/1 dvitaškio, 2/2 baudų metimų) bei atkovoti kamuolį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22 (1/6 tritaškių, 5 rez. perd.), Bobby Portisas 17 (7 atk. kam.), Donte DiVincenzo 10.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 29 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Elfridas Paytonas 27 (7 rez. perd., 3/3 tritaškių), Alecas Burksas 18 (5 rez. perd., 4/5 tritaškių), R.J.Barrettas 17 (8 atk. kam.), Frankas Ntilikina 12 (4/4 tritaškių).