Penktadienį antrosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdos "Neptūnas" svečiuose tik po trijų pratęsimų 94:92 (8:16, 19:18, 20:10, 16:19, 9:9, 8:8, 14:12) palaužė Pasvalio "Pieno žvaigždžių" ekipos pasipriešinimą ir, laimėjęs seriją iki dviejų pergalių 2-0, po ketverių metų pertraukos vėl žais pusfinalyje.

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje uostamiesčio krepšininkai laimėjo 85:71.

19 taškų nugalėtojams penktadienį pelnė Rashaunas Broadusas, 17 - Deivydas Gailius, 14 - Martynas Mažeika, po 13 - Davidas McClure'as ir Vytautas Šarakauskas.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Šarūnas Vasiliauskas (31 tšk.), Tyrellas Biggsas (12 tšk.), Gediminas maceina, Gytis Sirutavičius ir Vaidas Čepukaitis (po 10 taškų).

LKL pusfinalyje "Neptūno" krepšininkai susitiks su čempiono titulą ginančiu Kauno "Žalgiriu", kuris ketvirtfinalio serijoje 2-0 (94:51 ir 91:71) nugalėjo Kėdainių "Nevėžį".

Kitame pusfinalio mače susitiks Vilniaus "Lietuvos ryto" ir Prienų "Prienų" klubai.

Pirmąsias pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes komandos balandžio 23 ir 24 dienomis žais atitinkamai Kaune ir Vilniuje.