Dėl traumos vis dar žaisti negali Justas Lasickas, bet šįvakar jo atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas žengė į trečiąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

„Olimpija“ namuose 2:1 nugalėjo Razgrado „Ludogorets“ žaidėjus, o kadangi pirmosios rungtynės Liublianoje pasibaigė taikiai 1:1, „Olimpija“ laimėjo bendru rezultatu 3:2.

Abu įvarčius „Olimpija“ klubui pelnė puolėjas Timi Elsnikas, kuris pergalingą įvartį įmušė jau per pridėtą rungtynių laiką.

Tiesa, „Ludogorets“ galėjo išplėšti pratęsimą, bet pirmąjį savo komandos įvartį įmušęs Kirilas Despodovas jau vienuolikta pridėto laiko minutę neįmušė paskirto baudinio ir taip leido triumfuoti „Olimpija“ klubui.

Trečiajame atrankos etape Liublianos klubo lauks Vilniaus „Žalgirio“ ir Stambulo „Galatasaray“ poros nugalėtojas. Priminsime, kad pirmosios komandų rungtynės Vilniuje pasibaigė lygiosiomis 2:2, o atsakomosios rungtynės vyks jau rytoj Stambule.