Ispanijos čempionate susitiko po du lietuvius savo gretose turinčios Santjago De Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (3/7) ir Bilbao „Surne“ (3/7) ekipos. Pergalę 80:76 (12:16, 28:24, 20:17, 20:19) iškovojo namuose žaidusi Gyčio Masiulio ir Regimanto Minioto atstovaujama Bilbao ekipa.

Ši pergalė jiems leido pakilti iš turnyrinėles lentelės dugno.

Nugalėtojams R.Miniotas per 20 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 7 ir perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

G.Masiulis per 22 minutes pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, sykį prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Ryškiausias iš lietuvių buvo Laurynas Birutis, kuris pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus suklydo, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Laurynas Beliauskas šiose rungtynėse aikštėje nepasirodė. Bilbao klubui Ludvigas Hakansonas įmetė 21 tašką (4/6 trit.), Valentinas Bigote pridėjo 11 (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Kassiusas Robertsonas pelnė 18 taškų (2/6 trit.), Viny Okouo surinko 14 (9 atk. kam.).