Trečiadienį sužaistos paskutinės aštuonerios Vengrijos vyrų krepšinio čempionato XXVI turo rungtynės, po kurių kovą dėl medalių ketvirtfinalyje tęs aštuoni klubai.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė bei ketvirtfinalyje su Kermendo "Lami Ved" ekipa kovos Kęstučio Marčiulionio Sekešfehėrvaro "Albacomp" (17 pergalių ir 9 pralaimėjimai) klubas, trečiadienį namuose 72:63 (16:22, 17:11, 22:19, 17:22) įveikęs antrąją vietą užėmusius Pakšo "Atomeromu SE" (18/8) krepšininkus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias svečių gretose - pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo bei prasižengė.

Per 38 žaidimo minutes K. Marčiulionis pataikė 2 tritaškius iš 8, 6 dvitaškius iš 10 bei 4 baudų metimus iš 5.

16 taškų į svečių krepšį įmetė Kenny Lowe`as, 11 - Zoltanas Becze.

Reguliariojo sezono nugalėtoja Solnoko "Olaj" (18/8) komanda su Donatu Sabaliausku bei Andriumi Jurkūnu ketvirtfinalyje žais su aštuntojoje pozicijoje likusia Nyredhazos "Marso KK" (14/12) ekipa.

Trečiadienį Solnoko krepšininkai svečiuose 69:88 (24:21, 10:23, 19:20, 16:24) pralaimėjo Šoprono "Sordogok" (12 vieta - 9/17) klubui.

D. Sabaliauskas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei kartą prasižengė. Jis per 32 minutes pataikė 1 tritaškį iš 4, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Vos 5 minutes žaidusio A. Jurkūno sąskaitoje - pramestas tritaškis, atkovotas kamuolys bei viena pražanga.