Romoje vykusiame „Nike International Junior Classification Tournaments“ turnyre Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užėmė ketvirtąją vietą. Mažajame finale kauniečiai rezultatu 82:102 (18:19, 19:35, 21:31, 24:17) nusileido Bolonijos „Virtus“ ekipai.

Po apylygio pirmojo kėlinio „Virtus“ klubas atitrūko antrajame ketvirtyje. Nors penkioliktąją minutę ekipas dar skyrė tik du taškai (31:29), antrąją ketvirčio pusė Italijos komanda laimėjo 23:10 ir įpusėjus susitikimui turi solidžią septyniolikos taškų persvarą - 54:37.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje ir toliau dominavo „Virtus“ klubo krepšininkai. Įspūdingai puolime rungtyniavę italai vieną po kito siuntė kamuolius į žalgiriečių krepšį, o skirtumas vis labiau augo. Trečiajame kėlinyje dar dešimčia taškų padidinę savo pranašumą „Virtus“ krepšininkai jau triuškina „Žalgirio“ ekipą rezultatu 85:58.

Paskutiniame ketvirtyje rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Kauniečiai tik susitikimo pabaigoje sugebėjo šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau mačą pralaimėjo triuškinančiu skirtumu - 82:102.

„Žalgiris“: G.Staniulis 17 (dvitaškiai 8/13, 11 atk. kam.), V.Čižauskas 15 (6 kl.), K.Babkauskas 14 (tritaškiai 2/7), R.Jakštas 11 (dvitaškiai 4/4), T.Jogėla 10.

„Virtus“: R.Moraschini 26 (baudos 10/12, 9 išprov. praž.), M.Vitali 25 (tritaškiai 6/6), A.Binelli 14, M.Negri 12, F.Baldi Rossi 11, M.Chiusolo 10.