Atkakliose ir emocingose LKL čempionato rungtynėse devintąją pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ ekipa, kuri savo aikštelėje 87:84 (18:17, 23:19, 17:22, 29:26) palaužė dvyliktąją poziciją užimančią Kauno „Aisčių“ komandą.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo kauniečių komandos gynėjas Žygimantas Janavičius, tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu 13:0 ir po aštuonių Žydrūno Urbono taškų bei Arūno Vasiliausko ir Tomo Gaidamavičiaus metimų sužaidus keturias minutes įgijo dviženklę persvarą – 13:2.

Po Rimvydo Samulėno paprašytos minutės pertraukėlės Ž.Janavičiaus vedini „Aisčiai“ atsakė atkarpa 15:3 ir Gediminas Žylė dvitaškiu persvėrė rezultatą svečių naudai – 17:16. Ketvirtį metimu iš po krepšio baigė Audrius Mineikis ir po pirmųjų dešimties minučių Utenos komanda turėjo minimalų pranašumą – 18:17.

Įtampa aikštelėje išaugo antrojo kėlinio pradžioje kai technine, o kartu ir ketvirtąja asmenine, pražanga buvo nubaustas Žydrūnas Urbonas. Tuo pasinaudoję svečiai vėl išsiveržė į priekį, tačiau įspūdingai savo gerbėjų palaikomas „Juventus“ klubas po Jono Elvikio tolimo metimo vėl išsiveržė į priekį – 31:28. Nors du Giedriaus Kurtinaičio tolimi metimai buvo grąžinę pranašumą Kauno komandai, kėlinį sėkmingiau baigė "Juventus" komanda, kuri įpusėjus susitikimui pirmavo 41:36.

Trečiąjį kėlinį dvitaškiu su pražanga pradėjo Ž.Urbonas, du taškus pridėjo T. Gaidamavičius ir „Juventus“ vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 46:36. Nors po J. Elvikio tolimo metimo aikštės šeimininkų pranašumas buvo pasiekęs dvylika taškų (52:40), svečiai atsakė atkarpa 7:0 ir dar kartą priartėjo – 52:47. Po G. Kurtinaičio tritaškio svečių deficitas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų (55:57), o Tautvydas Barštys paskutinėmis trečiojo kėlinio sekundėmis rezultatą išlygino – 58:58.

Lemiamą ketvirtį dvitaškiu pradėjo svečiai, tačiau A. Vasiliauskas pelnė penkis taškus iš eilės, tritaškį pridėjo Gintautas Matulis ir „Juventus“ komanda vėl šiek tiek nutolo – 66:60. Likus žaisti keturias minutes po Ž. Janavičiaus ir M. Valukonio baudų metimų svečiams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą (67:72), tačiau įspūdingas D. Pakamanio metimas su varžovo pražanga leido aikštės šeimininkams leido vėl nutolti – 75:67.

Ž. Janavičiaus ir G. Žylės tolimi metimai buvo privertę dar kartą sunerimti „Juventus“ gerbėjus (77:74), tačiau D. Pakamanis atsakė tritaškiu, J. Elvikis pridėjo du baudų metimus, o aikštės šeimininkai vėl nutolo – 82:74. Visgi D. Pakamanis buvo nubaustas nesportine pražanga, o „Aisčiai“ likus žaisti 40 sekundžių sumažino deficitą iki dviejų taškų – 80:82. Lemiamomis akimirkomis baudos metimą pataikė Ž.Urbonas, dėjimu iš viršaus du taškus pelnė G. Matulis (85:82), o svečiai išsigelbėti nebesugebėjo – 87:84.

„Juventus“: Jonas Elvikis 19 taškų (tritaškiai 5/8), Darius Pakamanis – 17, Žydrūnas Urbonas – 12, Arūnas Vasiliauskas – 11.

„Aisčiai“: Žygimantas Janavičius 28 taškai (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Gediminas Žylė – 23,  Marius Valukonis – 19 (9 atk. kam.).