Šeštadienį Vilniuje, "Plytinės Fun2Go" kartodrome, vyko atvirojo Lietuvos kartingo čempionato ketvirtojo etapo lenktynės, kurių komandų įskaitoje geriausiai sekėsi "MS Kart" sportininkams, surinkusiems 64 taškus.

Po 30 taškų pelnė antrąją ir trečiąją vietas užėmusios "Juta Racing" ir "ART Kart" ekipos.

Asmeninėse varžybose "Rok" klasėje visas prizines vietas užėmė "Juta Racing" komandos lenktynininkai - nugalėtoju tapo Ignas Gelžinis, antrąją vietą užėmė jo brolis Jonas, o trečioji pozicija atiteko Tadui Ramonui.

Beje, praėjusį sekmadienį I. Gelžinis puikiai pasirodė Poznanėje (Lenkija) vykusiose Lenkijos kartingo čempionato penktojo ir šeštojo etapų varžybose. Vieną finalą lietuvis laimėjo, o kitame finišavo antras ir pagal abiejų etapų rezultatus buvo paskelbtas varžybų nugalėtoju. Tuo tarpu J. Gelžinis prieš savaitę su "Snoras Client Team" komandos sportininkais triumfavo Palangoje vykusiose "Omnitel 1000 km lenktynėse".

Jungtinį KZ2, ICC ir laisvosios klasių finalinį važiavimą laimėjo "MS Kart" ekipos sportininkas Martynas Tankevičius, šventęs pergalę galingiausių kartų (KZ2) klasėje. ICC klasėje pirmąją vietą užėmė "Rotenos" lenktynininkas Aloyzas Čekavičius. Laisvojoje klasėje nugalėjo "A&M Sport" komandos narys Simas Vaičekauskas.

"Raket" klasėje triumfavo "ART Kart" sportininkas Tomas Aniūnas. Antras finišavo Šiaulių kartingo klubo lenktynininkas Airidas Šiaurys, o trečiąją vietą užėmė maskvietis Vadimas Šapovalas, atstovaujantis "IJ Racing" komandai.

Varžybų organizatoriai iš "Raket" klasės sportininkų išskyrė dešimties metų neturinčiųjų grupę, kurios prizininkais tapo "MS Kart" sportininkas Lukas Stanevičius, KKK klubo narys kaliningradietis Jevgenijus Fedorenka ir "IJ Racing" sportininkas Ignas Dagilis.

Iki atvirojo Lietuvos kartingo čempionato pabaigos likus vos dviejų etapų lenktynėms, "Raket" klasės lyderiu tapo T. Aniūnas, turintis 157 taškus. Jis vos vienu tašku lenkia A. Šiaurį, o trečią vietą užimančio šiauliečio Kasparo Tiškovo sąskaitoje - 103 taškai.

"Rok" klasės lyderis I. Gelžinis turi 154 taškus ir keturiais taškais lenkia brolį Joną bei 30 taškų - trečiąją vietą užimantį P. Paškevičių.

KZ2 klasėje pirmauja M. Tankevičius (150 tšk.), antrąją vietą užima "Petrašiūnų" sportininkas Ignas Misevičius (67 tšk.), o trečiąją - Vitalijus Gudzenka (63 tšk.).

Po keturių etapų komandų įskaitoje pirmauja "MS Kart" sportininkai (234 tšk.), jiems iš paskos rikiuojasi "Juta Racing" (114 tšk.) ir "ART Kart" (110 tšk.) ekipos.