Karolis Brusokas antrą kartą iš eilės tapo geriausiu praėjusios savaitės Lietuvos krepšinio fanų komandos žaidėju. Puolėjas rinko vidutiniškai po 22 naudingumo balus ir atvedė „Vytį“ į dvi pergales iš tiek pat galimų.

Triuškinančia persvara (90:69) laimėtame susitikime su Panevėžio „Lietkabeliu-2“ K.Brusokas per 23 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką, kartą suklydo ir 2 – pažeidė taisykles, tad surinko 21 naudingumo balą.

Tuo tarpu dramatiškoje kovoje su „Šilute“, pasibaigusioje pergale 72:71, puolėjas per 33 minutes pelnė 6 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), tačiau sugriebė net 15 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, perėmė 2 kamuolius ir kartą prasižengė, taip surinkdamas 23 naudingumo balus.

Beje, įdomu tai, kad K.Brusokas šiuo metu yra NKL pirmenybių lyderis pagal atkovojamus kamuolius – jų sugriebia vidutiniškai po 10,3 per susitikimą. Jis taip pat yra trečias pagal efektyvumą (vid. 18,5 naud. bal.).

Antroji vieta geriausiųjų rikiuotėje šįkart vėl atiteko Dovydui Redikui (19,5 naud. bal.), o trečiąją poziciją užėmė Paulius Beliavičius (10 naud. bal.).

Artėjantį penktadienį „Vytis“ namuose susitiks su „Telšiais“, o šeštadienį išvykoje grumsis su Vilniaus „Perlu-MRU“.