Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalių seriją pratęsė Miuncheno „Bayern“ komanda. „Bayern“ namuose 4:2 nugalėjo „Heidenheim“. Ši pergalė jiems buvo jau penktoji iš eilės Vokietijos pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje savo meistriškumą ir universalumą demonstravo rezultatyviausias lygos žaidėjas Harry Kane‘as. Iš pradžių „Bayern“ atstovaujantis anglas pelnė gražų įvartį sukdamasis su koja, o kėlinio pabaigoje tikslą pasiekė ir jo smūgis galva po kampinio.

Antrajame kėlinyje „Heidenheim“ per tris minutes pasižymėjo dukart ir išlygino rezultatą. Įvarčiais pasižymėjo Timas Kleindienstas ir Janas-Niklasas Beste.

Nepaisant dviejų praleistų įvarčių, „Bayern“ vos po dviejų minučių vėl įsiveržė į priekį. Šį kartą pasižymėjo Raphaelis Guerreiro. Galiausiai pergalę užtvirtino Erico Maximo Choupo-Motingo įvartis 85-ąją minutę.

Kitose rungtynėse nesėkmę patyrė Dortmundo „Borussia“. Jie išvykoje 1:2 nusileido „Stuttgart“ komandai.

„Borussia“ pirmavo po Niclaso Fullkrugo įvarčio, bet Denizas Undavas po kelių minučių rezultatą išlygino. Pergalę „Stuttgart“ atnešė 83-ąją minutę Serhou Guirassy realizuotas 11 metrų baudinys.