Italijos čempionate sekmadienio vakarą ir toliau tęsėsi 15-ojo turo varžybos. Nemažai vargo kovoje dėl trijų taškų turėjo Turino „Juventus„ klubas,kuris namuose 2-0 įveikė „Novara“.

„Senoji senjora" į priekį šiose varžybose išsiveržė pačioje mačo pradžioje, 4-ą minutę, kai po Paolo De Ceglie atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė atakuojantis saugas Simone Pepe.

Antrasis šio mačo įvartis buvo pelnytas 75-ą rungtynių minutę, kurios metu po Pepe atlikto perdavimo pelnytu įvarčiu džiaugėsi „Juventus" komandos puolėjas Fabio Quagliarella.

Tuo tarpu Milano „Inter„ klubas svečiuose turėjo dar daugiau vargo rungtynėse prieš „Cesena“. Claudio Ranieri auklėtiniai pergalę šventė minimaliu rezultatu 1-0. Vienintelį mačo įvartį pelnė po traumos atsigavęs Andrea Ranocchia.

Visi rezultatai:

„Juventus„ 2 - 0 „Novara“

4' [1 - 0] Simone Pepe

75' [2 - 0] Fabio Quagliarella

„Cesena„ 0 - 1 „Inter Milan“

63' [0 - 1] Andrea Ranocchia

„Genoa„ 2 - 1 „Bologna“

39' [1 - 0] Marco Rossi

51' [1 - 1] Gaston Ramirez

85' [2 - 1] Lucas Pratto

„Catania„ 2 - 0 „Palermo“

32' [1 - 0] Francesco Lodi

61' [2 - 0] Maximiliano Gaston Maxi (11 m.)

„Parma„ 3 - 3 „Lecce“

18' [1 - 0] Sergio Floccari (11 m.)

58' [1 - 1] David Di Michele

61' [1 - 2] David Di Michele

77' [1 - 3] Juan Cuadrado

86' [2 - 3] Graziano Pelle

90' [3 - 3] Daniele Galloppa