Triuškinamą nesėkmę vakar dienos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače patyrė Utenos „Juventus“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje – 64:91 pralaimėjęs „Šiaulių“ krepšininkams, rašo sportotv.lt.

Rungtynėse nuo pat pirmojo kėlinio dominavo svečiai iš Saulės miesto. Nors antrajame ketvirtyje šeimininkai šiek tiek atsigavo, vaizdas po didžiosios pertraukos vėl buvo ypatingai nemalonus vietinei publikai, kurios ištikimiausi gerbėjai mačo pabaigoje pradėjo rodyti nepasitenkinimą.

Gediminas Petrauskas („Šiaulių“ vyriausiasis treneris): „Na, manau, kai tris savaites nežaidi, sportuoji tik su fizinio parengimo treneriu, esi labai išsiilgęs krepšinio. Tai būtent matėsi ir treniruočių metu, o rungtynių metu tai atsispindėjo ir puolime, ir gynyboje. Ypatingai gerai pataikėme per pirmąjį rungtynių kėlinį.

Galbūt tokia aktyvi mūsų pradžia išmušė „Juventus“ komandą iš vėžių. Bandėme greitai atakuoti ir pasinaudoti pačių varžovų ginklu. Po to, matyt, varžovams buvo emociškai sunku, kadangi skirtumas vis didėjo.

Puikus kolektyvas buvo jau ir nuo sezno pradžios, tačiau kaip sako mūsų direktorius „geras žmogus – ne profesija“. Reikia tai aikštelėje įrodyti. O šios pergalės nenoriu labai sureikšminti, taip, tai yra smagi pergalė, tačiau mes dar turime daug rungtynių sužaisti gerai, norėdami atsikovoti pozicijas“.

Virginijus Sirvydis (Utenos „Juventus“ vyriausiasis treneris): „Pradžioje paleidome varžovus, o mes nebuvome užsidegę noru laimėti. Šiandien labai prastai pataikėme, baisiau būti ir negali. Neatsikovojome kamuolių. Vyrai turės parodyti charakterį ir pamiršti tokias rungtynes.

Nenoriu būti tas, sakantis, kad nenusiteikėme ar neįvertinome varžovų. Kiekviena komanda LKL čempionate yra rimtas varžovas, taip pat kaip ir BBL pirmenybėse. Visi moka žaisti.

Įvairios replikos iš tribūnų man nepatinka. Turiu omenyje, komentarai, kokius žmones leisti į aikštelę ir panašiai. Treneriai viską sprendžia. Ištikimi sirgaliai turi palaikyti komandą iki galo, o ne nušvilpti ekipą.“