Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį vyko intriguojanti akistata tarp daugkartinių šalies čempionių „Napoli“ ir Turino „Juventus“ ekipų. Aukščiau turnyrinėje lentelėje esantys Turino futbolininkai po atkaklios kovos nusileido aikštės šeimininkams 2:1 (1:0).

Massimiliano Allegri auklėtiniai užtikrinčiau pradėjo rungtynes, o kelias itin realias progas pasižymėti pirmoje rungtynių pusėje iššvaistė puolėjas Dušanas Vlahovičius.

Nors pirmoje rungtynių pusėje kamuolio kontrolė užtikrintai priklausė „Napoli“ ekipai, šių išpuoliai didelių problemų „Juventus“ vartininkui Wojciechui Szczesny nesukėlė.

Visgi 42-ą rungtynių minutę „Napoli“ pavyko sužaisti tikslią kombinaciją trijais perdavimais, o kamuolį į vartus vienu lietimu nukreipė sakartvelietis Khvicha Kvaratskhelia 1:0.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ išpuoliai vėl buvo aštresni, o 81-ąją minutę kamuolį į vartus galingu smūgiu pasiuntė Federico Chiesa 1:1.

M. Allegri skubiai pakeitė klaidą padariusį auklėtinį

Galiausiai esminiu rungtynėse tapo epizodas 88-ąją minutę. Į „Juventus“ vartus tuomet buvo skirtas 11 metrų baudinys. Nors jo realizuoti Victoras Osimhenas nesugebėjo, vartininko atremtą atšokusį kamuolį į vartus nuo skersinio pasiuntė Giacomo Raspadori.

Lemiamame rungtynių epizode suklydęs ir varžovui ant pėdos užmynęs 18-metis saugas Josephas Nonge Boende buvo iškart pakeistas, nors aikštėje pasirodė 76-ą rungtynių minutę. Geltoną kortelę užsidirbusio „Juventus“ akademijos auklėtinio iš Belgijos pasirodymas šiose rungtynės tetruko vos 14-ą minučių.

„Apgailestaujame, kad išvykome tuščiomis rankomis, tačiau viską lėmė žaidimo tokiame lygyje stygius. Tam tikrose situacijose turėtume būti labiau budrūs. Manau, kad tai buvo viena jauniausių visų laikų „Juventus“ starto sudėčių, o tai reiškia, kad dirbame gerai. Mūsų tikslas – padėti šiems jauniems žaidėjams augti, kad jie būtų pasiruošę kitam sezonui“, – klydusį auklėtinį užstojo italas.

„Juventus“ po pralaimėjimo išliko antra, tačiau juos nuo „Milan“ skiria vos taškas. „Napoli“ pakilo į septintąją poziciją lygoje.