0

Trečiadienį buvo žaidžiami penktojo UEFA Europos lygos grupės etapo susitikimai. Viename iš mačų žaidė Turino „Juventus“ klubas ir Poznanės „Lech“. Šios rungtynės baigėsi 1:1 ir „Juventus“ prarado viltis patekti į kitą etapą.

Pirmąjį mačo įvartį sniegingą vakarą, galva pelnė Artjomsas Rudnevsas. Visgi Turino miesto klubo puolėjas Vincenzo Iaquinta 84-tą minutę sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau to „Juventus“ klubui neužteko ir jie į kitą etapą prasibrauti nesugebės.

Tuo metu kitame šios grupės mače vietos „Manchester City“ net 3:0 įveikė „Red Bull Salzburg“. Daugybę progų sukūrusių „City“ žaidėjų gretose du kartus pasižymėjo Mario Balotelli bei kartą Adamas Johnsonas.

Kitame mače, vykusiame Italijoje, vietos Genujos „Sampdoria“ susigrūmė su svečių Eindhoveno „PSV“ futbolininkais. Rungtynės baigėsi olandų pergale 1:2.

Pirmieji į priekį šiame mače išsiveržė šeimininkai, kai prieš pat pertrauką Giampaolo Pazzini pelnė įvartį. Nepaisant to, prasidėjus antrajam kėliniui, 51-ą minutę, svečių narys Ola Taivonenas rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje, 89-ą minutę, „Sampdoria“ ekipos futbolininkas Guido Marilungo prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės. Kiekybinę persvarą įgavęs Olandijos klubas tuoj pat tuo pasinaudojo ir per pridėtą mačo laiką pelnytas O. Taivoneno įvartis atnešė svečių komandai tris taškus.

Rusijoje vykusiose rungtynėse susitiko Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Anderlecht“ ekipos. Pergalę rezultatu 3:1 šventė šeimininkai. Jiems įvarčius pelnė Aleksejus Ionovas, Aleksandras Bukharovas ir Szabolczas Huszti, o svečių gretose pasižymėjo Kanu.

Visi rezultatai:

A grupė:

„Lech Poznan“ 1 – 1 „Juventus“

12' [1 – 0] Artjoms Rudnevs, 84' [1 – 1] Vincenzo Iaquinta.

„Manchester City“ 3 – 0 „Red Bull Salzburg“

18' [1 – 0] Mario Balotelli, 65' [2 – 0] Mario Balotelli, 78' [3 – 0] Adam Johnson.

B grupė:

„Atletico Madrid“ 2 – 3 „Aris Saloniki“

2' [0 – 1] Sergio Koke, 11' [1 – 1] Diego Forlan, 16' [2 – 1] Sergio Aguero, 51' [2 – 2] Sergio Koke (11 m.), 81' [2 – 3] Nikolaos Lazaridis

„Rosenborg“ 0 – 1 „Bayer Leverkusen“

35' [0 – 1] Sidney Sam.

C grupė:

„Gent“ 1 – 0 „Levski Sofia“

77' [1 – 0] Wallace.

„Sporting“ 1 – 0 „Lille“

28' [1 – 0] Polga.

G grupė:

„Hajduk Split“ 1 – 3 „AEK Athens“

50' [0 - 1] Ignacio Scocco (11 m.), 61' [0 - 2] Konstantinos Manolas, 84' [0 - 3] Ismael Blanco, 90' [1 - 3] Jurica Buljat.

„Zenit“ 3 – 1 „Anderlecht“

12' [1 - 0] Aleksey Ionov, 65' [2 - 0] Aleksandr Bukharov, 87' [2 - 1] Kanu, 88' [3 - 1] Szabolcz Huszti.

H grupė:

„Odense“ 1 – 1 „Getafe“

17' [0 - 1] Pedro Rios, 90' [1 - 1] Hans Henrik Andreasen.

„Young Boys“ 4 – 2 „Stuttgart“

39' [1 - 0] David Degen, 48' [1 - 1] Pavel Pogrebnyak, 68' [1 - 2] Sven Schipplock, 82' [2 - 2] Scott Lee Sutter, 85' [3 - 2] Emmanuel Mayuka, 86' [4 - 2] Emmanuel Mayuka.

I grupė:

„Metalist Kharkiv“ 2 – 1 „Debrecen“

48' [0 - 1] Peter Czvitkovics, 52' [1 - 1] Adam Bodi (į savus vartus), 88' [2 - 1] Denis Oleynik.

„Sampdoria“ 1 – 2 „PSV“

45' [1 - 0] Giampaolo Pazzini, 51' [1 - 1] Ola Toivonen, 90' [1 - 2] Ola Taivonen, 89' Guido Marilungo („Sampdoria“).