Didelį žingsnį antrojo FIBA Čempionų lygos etapo link žengė Utenos „Juventus“ (6/3) ekipa. Antano Sireikos auklėtiniai D grupės mače savo žiūrovų akivaizdoje 81:71 (26:21, 20:20, 19:14, 16:16) įveikė Belgijos čempionę Ostendės „Telenet“ (4/5) komandą.

Po šios pergalės uteniškiai, kurie po trijų savaičių pertraukos rungtyniavo pajėgiausios sudėties, įsitvirtino stipriausių D grupės komandų ketverte. Būtent keturios kiekvienos grupės komandos garantuotai patenka į antrą turnyro etapą.

Rungtynės prasidėjo tiksliomis abiejų komandų atakomis (4:4), tačiau Gyčio Sirutavičiaus tikslių metimų dėka aikštės šeimininkai sužaidus keturias minutes nutolo – 11:6. Įpusėjus kėliniui uteniškiai jau turėjo septynių taškų persvarą (16:9), tačiau atkarpa 7:2 atsakę svečiai sumažino deficitą – 16:18. Kėlinio pabaigoje Ovidijaus Galdiko ir Rolando Jakšto tikslių metimų dėka uteniškiai sugebėjo vėl padidinti savo persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo penkių taškų pranašumą – 26:21.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ ekipa dar šiek tiek padidino savo persvarą (31:24), o po keturių Vaido Čepukaičio taškų svečiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, nes skirtumas pasiekė devynių taškų ribą – 35:26. Dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę Belgijos čempionai vėl sugebėjo sumažinti atsilikimą (37:39), tačiau Vytauto Šulskio pastangų dėka uteniškiai vėl šiek tiek padidino atotrūkį – 46:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje abiejų ekipų puolimas ėmė strigti, o per keturias minutes vos du taškus surinkę uteniškiai turėjo vos minimalų pranašumą – 48:47. G.Sirutavičiaus ir Valdo Vasyliaus metimai vėl leido „Juventus“ ekipai atitrūkti – 53:47. Po dar keturių G.Sirtutavičiaus taškų likus žaisti tris minutes skirtumas vėl pasiekė aštuonių taškų ribą (59:51), o du V.Vasyliaus tritaškiai prieš lemiamas dešimt minučių leido aikštės šeimininkams pirmauti dviženkle persvara – 65:55.

Ketvirtajame kėlinyje abiejų komandų žaidimas ir vėl buvo paremtas gynyba, tačiau tai leido „Juventus“ ekipai išsaugoti savo pranašumą. Po Jamaro Diggso tolimo metimo skirtumas vėl tapo dviženklis (74:63), tačiau Raško Katičiaus atakos vėl leido svečiams priartėti – 67:74. Ovidijaus Galdiko dėjimas bei varžovų nesportinė pražanga leido uteniškiai susigrąžinti dviženklį pranašumą (77:67), o per likusį laiką „Telenet“ intrigos jau neatkūrė. Utenos komanda iškovojo pergalę rezultatu

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Vytautas Šulskis (dvitaškiai 4/5, 4 rez. perd.), 15 – Gytis Sirutavičius (tritaškiai 2/3), 13 – Valdas Vasylius (8 atk. kam.), 11 – Ovidijus Galdikas (dvitaškiai 4/6, 8 atk. kam.), 9 – Jamaras Diggsas (8 atk. kam., 8 rez. perd.), 6 – Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.), 4 – Aaronas Bestas, 3 – Rolandas Jakštas, po 2 – Spenceris Parkeris ir Dovis Bičkau11), kis (3 rez. perd.).

Svečių gretose išsiskyrė Raško Katičius (13 tšk., dvitaškiai 5/11), Corey Waldenas (11 tšk., dvitaškiai 5/9) ir Khalidas Boukichou (10 tšk., 6 atk. kam.).