Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 3:2 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Paulo Dybala jau 10-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Leonardo Bonucci 43-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Maya Yoshida 44-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Manuelis Locatelli 57-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo jau 3:1.

Antonio Candreva 84-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir dar kartą sušvelnino  susitikimo rezultatą 2:3.