Užtikrintai Eurolygoje ir toliau žygiuoja Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (20/5), kuri antradienio vakarą svečiuose 95:79 (21:13, 26:26, 26:19, 22:21) pranoko Berlyno ALBA (9/14) krepšininkus.

Po mačo lietuvis buvo patenkintas auklėtinių žaidimu, ypač gyrė žaidimą antroje susitikimo pusėje.

„Manau, kad žaidėjai suprato, kaip gerai ALBA žaidžia. Ypač namuose. Rungtyniavome su teisingu nusiteikimu ir kontroliavome mačą. Pirmoje rungtynių dalyje per daug leidome ALBA žaisti savo žaidimą, norėjome žaisti greitai, kas, mano manymu, nėra teisinga žaidžiant su tokiu varžovu. Tiesiog turime išlaukti savų momentų“, – sakė jis.

„Mūsų įėjimas į aikštę trečiajame kėlinyje buvo nuostabus. Mes kontroliavom rungtynes, tai darėme nuo gynybos. Prieš ALBA visuomet žaidimas būna banguotas tad manau, kad antroje rungtynių dalyje geriau sugebėjome tinkamai atsakyti į jų planą. Žaidėme savo krepšinį, o ne įsivėlėme į jų primestą. Visada padeda, kai pataikai ir iš toli, o mes jų pataikėme nemažai.

Tai mums buvo ketvirtosios rungtynės per septynes dienas. Tai nėra lengva“, – auklėtiniu gyrė treneris.

Mače petį susižeidė Rokas Jokubaitis, kuris ketvirtojo kėlinio pabaigoje susidūrė su varžovu. Nuo tada aikštėje jis nebepasirodė. Pats Š. Jasikevičius kol kas nekomentavo, kokio galimo rimtumo yra krepšininko trauma.

„Barcelona“ Eurolygos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi pirmoje vietoje.

Beje, vakarykštės rungtynės Š. Jasikevičiui buvo jubiliejinės 150-osios rungtynės prie „Barcelona“ klubo vairo. Prieš beveik du sezonus į Ispaniją iš Kauno „Žalgirio“ persikėlęs strategas laimėjo 117 iš vadovautų rungtynių.