Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ir toliau sėkmingai tęsia pasiruošimą pasaulio čempionato atrankos „langui“ ir Europos čempionatui. Antrą dieną iš eilės žaidę lietuviai 87:52 (29:9, 22:15, 16:8, 20:20) nepasigailėjo suomių bei pasirengimo etape toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Kitą savaitę (rugpjūčio 16 d.) lietuviai tęs savo pasiruošimą ir jų kėlią bandys pastoti Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė. Rungtynes galėsite stebėti per TV3 televiziją ir TV3Play platformoje bei sekti rungtynių eigą portale tv3.lt

Kazio Maksvyčio vadovaujama Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau nuo pat pirmųjų minučių smogė varžovams, o pagrindinis puolimo ginklanešys buvo komandos kapitonas Jonas Valančiūnas, kuris vieną ataką po kitos pelnė taškus, provokavo pražangas ir smagino „Avia Solutions Group“ arenoje susirinkusius žiūrovus. JV per pirmąjį ketvirtį surinko 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius (29:9).

Antrajame kėlinyje suomiai puolime žaidė kur kas geriau, tačiau Lietuvos vyrų puolimo uraganas toliau pūtė. Mūsiškiai toliau gerai dalinosi kamuoliu, naudodavosi ankstyvomis varžovų penkiomis komandinėmis pražangomis bei išlaikė apčiuopiamą pranašumą iki ilgosios pertraukos (51:24).

Trečiajame kėlinyje mūsiškiai toliau neatleido vadžių ir rodė kur kas geresnį žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje nei suomiai. Visgi norėtųsi pagirti mūsiškius, kadangi nepaisant rezultato – lietuviai toliau puikiai gynėsi ir išlaikė didelį agresyvumą (67:32).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurį lietuviams reikėjo sutvarkyti. Mūsiškiai ir toliau pasirengimo cikle žygiuoja be pralaimėjimų (87:52).

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė: J. Valančiūnas 18 (10 atk. kam., 5 išpr. pr.), Domantas Sabonis (9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Kristupas Žemaitis (4 atk. kam.) po 10, Rokas Jokubaitis ir Ignas Brazdeikis po 9, Gytis Masiulis 8.

Suomijos vyrų krepšinio rinktinė: Olivier Nkamhoua 12, Shawnas Huffas ir Mikaelis Jantunenas po 7.

RUNGTYNIŲ EIGA:

37 min.: G. Masiulis!! Dar vienas dėjimas į suomių krepšį, kuris pradžiugino ASG žiūrovus (83:46).

35 min.: Sudėtingas A. Butkevičiaus metimas iš po krepšio. Lietuviai vis dar nesuteikia nė menkiausios vilties suomiams (81:37).

32 min.: JV smaginasi!!!! Dar vienas Jono dėjimas į krepšį, išsiuntęs abi rinktines į minutės pertraukėlę (71:35).

Ketvirtas kėlinys: Lietuva 87:52 (29:9, 22:15, 16:8, 20:20) Suomija

Rezultatyviausi žaidėjai po trijų kėlinių:

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė: J. Valančiūnas 16 (10 atk. kam., 5 išpr. pr.), D. Sabonis 10 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), R. Jokubaitis ir I. Brazdeikis po 9.

Suomijos vyrų krepšinio rinktinė: O. Nkamhoua 8.

Trečias kėlinys: Lietuva 67:32 (29:9, 22:15, 16:8) Suomija

30 min.: Lietuviai trečiajame kėlinyje toliau neatleido vadžių ir trečiajame kėlinyje toliau didino savo atotrūkį nuo slovėnų. Šiame ketvirtyje lietuviai šiek tiek pristojo puolime, bet gynyboje mūsiškiai kone idealiai dirbo visą trečiąjį ketvirtį (67:32).

26 min.: Skrajojantis lietuvaitis!! R. Jokubaitis atliko puikų perdavimą, po kurio D. Sabonis įdėjo triuškinamą dėjimą, privertusį suomių trenerį minutės pertraukėlės (65:26).

25 min.: NBA bokštų tandemas kelia iš kedžių ASG susirinkusius žiūrovus! Puikus D. Sabonio perdavimas JV, kuris patikrina arenos lanko tvirtumą (60:26).

24 min.: J. Valančiūnas pasiaukoja ir ištraukia kone už aikštelės ribų buvusį kamuolį, o kitoje aikštės pusėje I. Brazdeikis smeigia tolimą metimą (56:26).

21 min.: Trečiąjį kėlinį atidaro D. Sabonis, kuris pelno du taškus iš po krepšio (53:24).

Rezultatyviausi žaidėjai po dviejų kėlinių:

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė: J. Valančiūnas 12 (8 atk. kam., 5 išpr. pr.), R. Jokubaitis 9, I. Brazdeikis 6.

Antras kėlinys: Lietuva 51:24 (29:9, 22:15) Suomija

20 min.: Antrajame kėlinyje suomiai atrodė žymiai geriau, bet bent kažkiek skirtumo sumažinti jiems nepavyko. Kristupo Žemaičio floateris buvo tikslus ir kitoje atakoje tas pats K. Žemaitis puikiai sužaidė 1 prieš 1 ir mūsiškiai per pirmąją mačo dalį pelnė daugiau nei pusę šimto taškų (51:24).

18 min.: R. Jokubaitis smeigia dar vieną tritaškį metimą. Panašu, kad Lietuvos šviesulys po truputį įgauna ritmą ir eina geresnės formos link (45:22).

15 min.: D. Sabonis kartoja netikslų M. Grigonio metimą ir kartu išprovokuoja varžovo pražangą. Antrajame kėlinyje suomiams puolime sekasi kiek geriau, bet lietuviai vis tiek neatleidžia vadžių ir pirmauja įtikinamai (39:18).

13 min.: I. Brazdeikis rodo savo universalumą. Lietuvis puikiai apgavo varžovą imituodamas metimą ir stojo mesti baudos metimų. Abu metimus universalusis krepšininkas pataikė (35:14).

11 min.: Į aikštelę grįžęs JV toliau dominuoja. Pirmosios antrojo kėlinio atakos metu centras išprovokuoja pražangą ir stoja mesti baudos metimų, kuriuos be didesnių problemų sumeta (31:9).

Po pirmojo ketvirčio buvo pasveikinta U20 jaunimo rinktinė, kuri Europos čempionate iškovojo antrąją vietą. Sostinėje susirinkę žiūrovai gausiomis ovacijomis pasitiko mūsų krepšinio ateitį.

Rezultatyviausi žaidėjai po pirmojo kėlinio:

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė: J. Valančiūnas 10 (7 atk. kam.), R. Jokubaitis 5.

Suomijos vyrų krepšinio rinktinė: Olivier Nkamhoua 3.

Pirmas kėlinys: Lietuva 29:9 Suomija

10 min.: Į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidimą šiandien gerai įsiliejo ir Martynas Echodas, kuris vos žengęs į aikštelę pelno du taškus su pražangą. Šiandienos rungtynės turėtų būti gera treniruotė, kurios metu Kazys Maksvytis turėtų atsakyti į kone visus viduje kirbančius klausimus dėl galutinio komandos dvyliktuko (29:9).

8 min.: Lietuviai šiandien nėra nusiteikę juokauti. Mūsiškiai ypač gerai juda be kamuolio, duoda reikiamą kontaktą gynyboje, o puolime žaidžia laisvai ir agresyviai. Po Roko Giedraičio baudos metimų lietuviai pirmauja 25:3. Kone prieš paskutinę minutę suomiai pataiko pirmąjį metimą iš žaidimo. Rezultatas atrodo it papirktos futbolo rungtynės...

7 min.: Juvelyrinis Eigirdo Žukausko perdavimas Ignui Brazdeikiui, kuris įmeta metimą iš po krepšio ir didina skirtumą iki nepadoraus (21:1).

5 min.: Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas J. Valančiūnas šiandien į aikštelę išėjo nusiteikęs kovai. Centras per mažiau nei pusę kėlinio pelnė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Nerealu! Vidurio puolėjas sėdasi ant suolo užtarnautam poilsiui (15:1).

4 min.: JV laužo lankus ir ASG. Dėjimais ir gražiais epizodais Kaune pasižymėjęs centras toliau džiugina žiūrovus (13:1).

3 min.: R. Jokubaitis pataikė iš toli! Gynėjui labai reikia gerų rungtynių, kadangi ankstesniuose mačuose atrodė blankokai (8:1). Kitoje atakoje JV pabandė išmesti tolimą metimą, kurio šįkart nepataikė, tačiau begalę progų turėję lietuviai atlieka dar vieną gražų 2+1 epizodą, po kurio mūsiškiai pirmauja dviženkliu skirtumu (11:1).

2 min.: JV it įžaidėjas! Centras persivaro aikštelę, atlieka perdavimą A. Butkevičiui, kuris apmaudžiai prameta iš po krepšio, tačiau tas pats J. Valančiūnas atkovoja kamuolį puolime ir pelno savo penktąjį tašką paeiliui (5:0).

1 min.: Pirmieji rungtynių taškai! JV išgliaudė varžovų dvigubą gynybą ir įmetė du taškus su pražangą. Beje, baudos metimas buvo taip pat tikslus (3:0).

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės startinis penketas: Rokas Jokubaitis, Marius Grigonis, Arnas Butkevičius, Domantas Sabonis, Jonas Valančiūnas.

Suomijos vyrų krepšinio rinktinės startinis penketas: Olivier Nkamhoua, Eliasas Valtonenas, Alexanderis Madsenas, Edonas Maxhuni, Ilari Seppala.

nu kam tos tokios skmbios antrastes as tikiu tik zalgiriu o toliau ka norite ta rasykite tik netriubaukite belaiko
Tavo "snukio" nematau, bet sprendziant is komentaru tu tikras intelektualas vistos smegenimis.