14
Toronto „Raptors“ – Dalaso „Mavericks“ (nuotr. SCANPIX)

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ ekipa namuose nepaliko vilčių Dalaso „Mavericks“ komandai ir laimėjo 100:78 (25:26, 25:20, 29:20, 21:12).

14

Mačo lūžis įvyko po pertraukos, nes beveik visą pranašumą tada Kanados klubas ir susikrovė, o labiausiai į priekį nurūko ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 10:2.

Jonas Valančiūnas akis į akį stojo ir prieš Dirką Nowitzkį, kuris, beje, viršijo savo vidurkį per pelnė 18 taškų bei atkovojo 7 kamuolius.

„Mavericks“ komanda žaidimo metu pataikė tik 31 metimą iš 85, taiklumas siekė vos 36,5%. Tai ir buvo raktas į „Raptors“ pergalę.

Jonas Valančiūnas per 22 minutes pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių bei pasiekė jau 25-ąjį dvigubą dublį šiame sezone. Tiesa, lietuvis pataikė 5 metimus iš 11 (45,5%). Be to jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Aukštaūgis iš Lietuvos vėl nežaidė ketvirtajame kėlinyje, o jo +/- vidurkis buvo vienas mažiausių komandoje. Kai JV buvo aikštėje, „Raptors“ pelnė vos 1 tašku daugiau nei varžovai.

Šiuo metu Toronto klubas (39-28) Rytų konferencijoje yra ketvirtoje vietoje, o „Mavericks“ Vakaruose – tik 11-oje pozicijoje.

„Raptors“: D. DeRozan 25, N. Powell 19, J. Valančiūnas 14 (12 atk. kam.), D. Wright ir P. Patterson po 11.

„Mavericks“: H. Barnesas 18, D. Nowitzkis 17, D. Powellas 10, D. F. Smith 8.