Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) svarbią pergalę pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/42) ekipa su Jonu Valančiūnu. Luizianos klubas namie 126:109 (31:39, 32:23, 23:23, 40:24) nugalėjo Artūro Karnišovo vadovaujamą Čikagos „Bulls“ (42/31) komandą.

Tris kėlinius komandos žengė lygiai, tačiau ketvirtajame netikėtas Jose Alvarado ir Larry Nance‘o tandemas surengė šeimininkų spurtą 12:0 (102:90). Per likusį laiką „pelikanai“ išlaikė dviženklę persvarą ir varžovams apie pergalę pagalvoti neleido.

J. Valančiūnas per 34 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 19 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Uteniškis dvigubą dublį atliko šeštame mače paeiliui, o jo atkovotų kamuolių skaičiai šioje serijoje nuolat auga – 10, 12, 12, 12, 18 ir 19 šiame susitikime. Šiame susitikime 19 atkovotų kamuolių surinkęs lietuvis taip pat šioje kategorijoje užfiksavo sevo šio sezono rekordą.

Daugiausiai karjeroje jis yra atkovojęs 25 atšokusius kamuolius, kuomet jo atstovaujama „Grizzlies“ žaidė su „Kings“ ekipa.

Prieš rungtynes šukuoseną pakeitęs Devonte Grahamas juokavo atradęs gero žaidimo paslaptį, o jo statistika tai tik patvirtina – 29 minutės, 30 taškų (3/5 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 9/9 baudų metimų), 2 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei nė vienos klaidos ar pražangos.

„Bulls“ gretose nesulaikomai žaidė Zachas LaVine'as, kuris per 39 minutes pelnė tiek pat taškų - 39 (8/12 dvit., 4/11 trit., 11/13 baud.).

„Buliams“ tai buvo dešimta nesėkmė per paskutines trylika rungtynių. Į šeštą vietą Rytų konferencijoje nukritusi A. Karnišovo vadovaujama ekipa dabar smarkiai rizikuoja prarasti aikštės namų pranašumą atkrintamosiose varžybose.

Naujojo Orleano ekipa laimėjo ketvirtą kartą per šešias rungtynes ir Vakaruose lieka devintoje vietoje.