14
„Raptors“ žengė į Rytų konferencijos pusfinalį (nuotr. SCANPIX)

Jonas Valančiūnas vėl sulaukė trenerio pasitikėjimo, už kurį atsidėkojo dvigubu dubliu. Lietuvis svariai prisidėjo prie ketvirtosios Toronto „Raptors“ pergalės ir žengimo į Rytų konferencijos pusfinalį.

14

Toronto klubas išvykoje 102:92 (20:30, 30:23, 23:25, 29:14) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.

„Raptors“ prastai pradėjo rungtynes, bet lemiamu tapo ketvirtas kėlinys, kurį svečiai laimėjo net 29:14.

J.Valančiūnas rungtyniavo 30 minučių, per kurias pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir blokavo du metimus.

„Raptors“ į pergalę vedė Kyle’as Lowry, pelnęs 24 taškus, iš kurių 13 per paskutinį kėlinį. Gynėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. DeMaras DeRozanas pridėjo 16 taškų.

Šeimininkas Bradley Bealas pelnė 32, Johnas Wallas 23 taškus.

Kitame etape „Raptors“ žais su Klivlando „Cavaliers“ ir Indianos „Pacers“ poros nugalėtoja. Šioje serijoje lygybė 3-3.