NBA atkrintamųjų starte San Francisko „Golden State Warriors“ 123:107 (26:27, 32:20, 32:23, 33:37) namuose įveikė Denverio „Nuggets“ ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Šeimininkai geriau pradėjo mačą, o po sėkmingo antrojo kėlinio ir ilsėtis į didžiąj pertrauką išėjo pirmaudami 61:47. Vėliau skirtumas išliko panašus ar dar šiek tiek augo.

„Nuggets“ bandė vytis varžovus, bet šeimininkai čia pat jau pirmavo 90:70.

Galiausiai „Golden State Warriors“ sėkmingai išlaikė pergalingą pranašumą ir iškovojo pergalę.

Pralaimėjusiems Nikola Jokičius per 35 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Jordan Poole’as per 30 minučių surinko 30 taškų.  Klay’us Thompsonas pridėjo 19.

Po traumos atsigaunantis Stephenas Curry kilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 16 taškų .

Amerikietis šiame mače pirmą sykį žengė ant parketo nuo kovo 17-osios.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 30 Klay’us Thompsonas 19 (5/10 trit.), Andrew Wigginsas (9 atk. kam.) ir Stephenas Curry po 16, Draymondas Greenas 12 (6 atk. kam., 9 rez. per.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (10 atk. kam.), Willas Bartonas 24 (6 atk. kam.), Monte Morrisas ir Bonesas Hylandas po 10.