Taline (Estija) vykusiame pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate dalyvavo vienintelė Lietuvos atstovė – 16-metė Jogailė Aglinskytė.

Merginų varžybose po trumposios programos lietuvė buvo 23-ia (51,76 balo) ir pateko tarp 24 laisvosios programos dalyvių. Ten J.Aglinskytei nepavyko pasirodyti sėkmingai. Lietuvė krito 3 kartus ir pelnė 77,89 balo.

Bendroje įskaitoje lietuvė su 129,65 balo užėmė 24-ą poziciją. Iš viso merginų kategorijoje varžėsi 43 sportininkės, iš kurių 19 turėjo pasitraukti po trumposios programos.

Dramatiška kova dėl aukso baigėsi 15-metės amerikietės Isabeau Levito triumfu. Ji surinko 206,55 balo ir vos 0,54 balo aplenkė 14-metę Pietų Korėjos atstovę Jią Shin (206,01). Korėjietė laimėjo laisvąją programą, bet nepanaikino viso turėto deficito po trumposios programos.

Bronza atiteko 16-metei amerikietei Lindsay Thorngren (199,42), o po trumposios programos į medalį pretendavusi estė 17-metė estė Niina Petrokina sekmadienį pasirodymo metu krito ir bendroje įskaitoje atsidūrė 9-oje vietoje (173,49).