0

Londono olimpinių žaidynių favoritai - JAV nacionalinė komanda be didesnio vargo pirmose tarpusavio rungtynėse nugalėjo Europos vicečempionę Prancūzijos rinktinę rezultatu 98:71 (22:21, 30:15, 26:15, 20:20).

JAV rinktinė savo pranašumą pradėjo didinti antro kėlinio pradžioje, kuomet gynyboje pradėjo strigti prancūzai. Po K.Duranto ir K.Love'o taiklių metimų iš toli skirtumas tarp komandų išaugo iki 15 taškų. Situacija po didžiosios pertraukos nesikeitė, o K.Durantui pataikius dar vieną tritaškį, o L.Jamesui - dvitaškį, prancūzų deficitas išaugo iki 22 taškų (38:60). Per likusį laiką Europos vicečempionai atsitiesti nebesugebėjo, o JAV krepšininkai šventė lengvą pergalę - 98:71.

Nesustabdomai JAV komandoje žaidė 22 taškus pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Kevinas Durantas, Kevinas Love'as pridėjo 14, Kobe Bryantas - 10, LeBronas Jamesas (8 rez. perd., 5 atk. kam.), Carmelo Anthony (9 atk. kam.) ir Russelas Westbrookas po 9.

Prancūzijos rinktinėje 12 taškų surinko Ali Traore, Tony Parkeris pasižymėjo 10, Boriso Diaw sąskaitoje - 9 taškai (6 atk. kam.).