Zlatanas Ibrahimovičius ir toliau siautėja JAV futbolo lygoje MLS. Švedas pelnė tris įvarčius ir išplėšė pergalę Los Andželo „Galaxy“ klubui, o neseniai už Atlanto persikėlęs Wayne’as Rooney pelnė pirmąjį savo įvartį, bet susilaužė nosį.

Z.Ibrahimovičiaus „Galaxy“ namie 4:3 (1:2) palaužė Orlando „City“ ekipą.

Šeimininkai po pirmo kėlinio atsiliko 1:2, bet antrajame prabilo 36-erių Z.Ibrahimovičius, du kartus pasižymėjęs galva (46 ir 66 min.) bei galiausiai pridėjęs pergalingą įvartį 70-ąją minutę.

Tai buvo jau 15-asis Ibros įvartis MLS pirmenybėse per 17 žaistų rungtynių.

Kitose rungtynėse „DC United“ su W.Rooney 2:1 įveikė Kolorado „Rapids“.

Anglas pelnė pirmąjį mačo įvartį ir vėliau turėjo dar ne vieną progą pasižymėti. Nosį jam netyčia sulaužė varžovas jau per pridėt1 mačo laiką.

Iš pradžių buvęs „Manchester United“ puolėjas apsipylė krauju, o vėliau buvo patvirtintas lūžis. Tai buvo trečiosios jo rungtynės JAV.