Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose įveikė principinius savo varžovus kovoje dėl kelialapio į kito sezono Europos turnyrus „Manchester United“. Pirmasis rungtynių įvartis krito jau trečią mačo minutę, o į priekį pirmieji išsiveržę „Kanonieriai“ šventė užtikrintą pergalę 3:1 (2:1).

Po greito gynėjo Nuno Tavareso įvarčio „Raudonieji velniai“ krito į duobę ir jau 32-ą rungtynių minutę rezultatą padvigubino Bukayoko Saka, realizuodamas 11-os metrų baudinį.

Savo progų turėjo ir „Manchester United“, o pirmąjį įvartį svečiai pelnė 34-ąją minutę, kai puikiu smūgiu Cristiano Ronaldo nuginklavo „Arsenal“ vartininką Aaroną Ramsdale'ą 1:2. Po įvarčio futbolininkas iškėlė pirštą į dangų ir skyrė jį savo anapilin prieš penkias dienas iškeliavusiam sūnui. Jam tai taip pat buvo jubiliejinis 100-asis „Premier“ lygos įvartis karjeroje.

Dar vienas gražus Ronaldo įvartis po keletos minučių buvo neįskaitytos dėl nuošalės.

Puikią progą išlyginti rezultatą Ralfo Ragnicko auklėtiniai turėjo antrojo kėlinio pradžioje, kai ranka kamuolį baudos aikštelėje lietė N. Tavaresas, tačiau patyręs Bruno Fernandezas nerealizavo 11-os metro baudinio.

Tašką rungtynėse įspūdingu stiliumi 70-ąją minutę padėjo šveicaras Granitas Xhaka. Jis galingu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padidino šeimininkų pranašumą iki 3:1.

Mikelio Artetos auklėtiniai po šios pergalės su 60 taškų pakilo į 4-ą turnyrinės lentelės vietą ir sėkmingai skinasi kelią link patekimo į UEFA Čempionų lygą.

„Man Utd“ su 54 taškais rikiuojasi 6-oje pozicijoje. Negana to, ją jau šiame ture pergalės atveju į septintą vietą gali išstumti Londono „West Ham“.

„Plaktukai“ sekmadienį svečiuose kovos su Londono „Chelsea“.