Eurolygos jaunimo turnyre įspūdingai pasirodė „Barcelona“ atstovaujantis Kasparas Jakučionis. Atrankos turnyre 78:70 (16:17, 21:14, 26:24, 13:15) Barselonos krepšininkai įveikė Zadaro „Zadar“ (2-1), o K. Jakučionis buv vienas iš pagrindinių šios pergalės kalvių.

K. Jakučionis aikštėje praleido 31 minutę, o per šį laiką surinko 18 taškų, 10 atkovotų bei 6 rezultatyvius perdavimus.

Kiek anksčiau tą pačią dieną vyko ir dar vienas mačas, kur „Barcelona“ susitiko su Zadaro „Next Generation team“. Šiose rungtynėse lietuvis žaidė 34 minutes, o per jas surinko 32 taškus, 9 atkovotus bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Atrankos į jaunimo Eurolygą finale katalonai susikaus su Saragosos „Casademont“ ekipa.