Šiaulių „Rūta-Universitetas“ ir toliau lieka vienintele komanda, Lietuvos moterų krepšinio lygoje nepatyrusia pergalės džiaugsmo. Saulės miesto komanda tragiškai sužaidė pirmąjį kėlinį ir iki rungtynių pabaigos nesugebėjo panaikinti taškų deficito bei buvo priverstos pripažinti Vilniaus „Jaunųjų talentų“ pranašumą - 50:70 (4:18, 12:11, 18:17, 16:24). Sostinės komanda dar neprarado šansų pakovoti dėl šeštosios vietos ir kelialapio į Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionato ketvirtfinalį.

Gausiai klydusios šiaulietės strigo sostinės krepšininkių gynyboje, privertusioje „Rūtą-Universitetą“ prarasti 7 kamuolius, ir per pirmas 10 minučių pelnė tik 4 taškus. Be to, jauniausia lygos komanda blokavo net 6 varžovių metimus, tačiau įgyti didesnę nei 14 taškų persvarą jau sutrukdė netaiklūs metimai. Antrajame ketvirtyje šiaulietėms pavyko išlyginti žaidimą, tačiau prastu pataikymu išsiskyrusiame kėlinuke joms sumažinti atsilikimą pavyko vos vienu tašku.

Po didžiosios pertraukos vyko permaininga kova. Po Daugvilės Šarauskaitės dvitaškio „Jaunieji talentai“ susikrovė 18 taškų pranašumą - 18:36. Pasinaudojusios keturiomis varžovių klaidomis „Rūtos-Universiteto“ krepšininkės pelnė 9 taškus be atsako, sumažindamos skirtumą perpus. Ketvirčio pabaigoje sėkminga atkarpa atsakė moksleivės ir, taiklių baudos metimų dėka, vėl susigrąžino dviženklę persvarą - 32:46.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje D.Šarauskaitė ir Gabija Meškonytė įmetė po dvitaškį, o vilniečių persvara išaugo iki 19 taškų - 41:60. Rungtynių baigtis tapo aiški.

„Rūtai-Universitetui“ I.Kazlauskaitė pelnė 15, I.Mikelėnaitė - 12, K.Kašlei ir S.Kuodienė - po 7 taškus.

„Jauniesiems talentams“ J.Kraujūnaitė surinko 19, D.Šarauskaitė 16 (17 atk. kamuolių), A.Bobinaitė - 12 taškų.